Bildirimlerin E-Postaya gelme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Bildirimlerin E-Postaya gelme sorunu
Merhaba arkadaşlar. Tüm E-posta ayarları kapalı durumda (hepsine tek tek baktım), ama yine de mail geliyor bana bildirimler için. Bildirim maillerini sil-sil olmuyor artık. Bu sorunun sebebi nedir? Başka neyi kapatmak lazım?

(Not: spam diye etiketlemek opsiyonunu sunmayın lütfen)

Ozan

Ozan

Admin
Merhaba arkadaşlar. Tüm E-posta ayarları kapalı durumda (hepsine tek tek baktım), ama yine de mail geliyor bana bildirimler için. Bildirim maillerini sil-sil olmuyor artık. Bu sorunun sebebi nedir? Başka neyi kapatmak lazım?

(Not: spam diye etiketlemek opsiyonunu sunmayın lütfen)
Bu sayfada üst kısımda ve alt kısımdaki seçenekler pasif olduktan sonra bildirim almanız mümkün değil.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve TheNightMare.
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Peki o zaman MaxiCep sitesinde yine bildirim alacak mıyım? Yani ben bildirimlerin hem push olarak, hem de site dahili bildirim olarak gelmesini istiyorum, sadece elektronik postaya gelmesi benim için sorun.
Hesap Genel Ayarlar (Tercihler) Bölümünde 2 tane kısım mevcut. E-posta seçenekleri ve İçerik seçenekleri Bu bölümler'den sadece 'E-posta seçenekleri' Bölümünde olanları Pasif hale getirmeniz durumdan Kişisel E-Posta adresinize Mail gelme durumu söz konusu olamaz.

Onun dışında, içerik seçenekleri bölümde olanları ve 'Push bildirimlerini etkinleştir' ayarını aktif tutup akabinde, Push bildirimleri adı altındaki Bildirim alınacak durumları belirlemeniz durumunda Site dahili bildirimi ve Push bildirimlerini almaya devam edebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Buna ek olarak, https://www.maxicep.com/forum/hesap/gizlilik Bölümündeki ayarları da tercihe göre, Pasif duruma getirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Ozan

Ozan

Admin
Peki o zaman MaxiCep sitesinde yine bildirim alacak mıyım? Yani ben bildirimlerin hem push olarak, hem de site dahili bildirim olarak gelmesini istiyorum, sadece elektronik postaya gelmesi benim için sorun.
Bildirim ayarları sayfasında e-mail ve push seklinde her türlü seçenek mevcut, lütfen inceleyerek kendinize uygun şekilde konfigüre ediniz.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve TheNightMare.
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Bildirim ayarları sayfasında e-mail ve push seklinde her türlü seçenek mevcut, lütfen inceleyerek kendinize uygun şekilde konfigüre ediniz.

Ayarlar bu şekilde iken neden mail alıyorum lütfen söyler misiniz?
Bu ayarlar şimdi değiştirilmedi, aylardır böyle ve ben şu ana kadar bildirimlerle ilgili mail almaya devam ediyorum.
Mesaj birleştirildi:

Hatta gizlilik bölümündekiler de kapalı

Ozan

Ozan

Admin
içerik seçeneklerinde "ve bildirim al" seçenekleri seçili olduğundan geliyor ama karışıklığa neden olan bizim eksik çevirimiz diyebilirim hak veriyorum. şu anda o alandaki çevirileri düzenledim, işaretlenen maddelerin seçimini kaldırır kaydederseniz email gelmeyecek.

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: PALA., TheNightMare. ve Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
içerik seçeneklerinde "ve bildirim al" seçenekleri seçili olduğundan geliyor ama karışıklığa neden olan bizim eksik çevirimiz diyebilirim hak veriyorum. şu anda o alandaki çevirileri düzenledim, işaretlenen maddelerin seçimini kaldırır kaydederseniz email gelmeyecek.

Çok teşekkür ediyorum tüm yardımlarınız ve yakından ilgilendiğiniz için :) :spr

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Ozan
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Sosyal medya uygulamalarının bildirimlerinin halen e postayla gelmesi saçmalık

• Düşünceli
Tepkiler: fatihmenteş