Bildiğiniz Rap Vatan Şarkıları


pesimist_style

pesimist_style

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar Nefret-Vatan Kerim-Çırpınırdı Karadeniz gibi vatan şarkıları varsa rap olarak adlarını burda sölerseniz hemen indircem bildiğiniz varsa litfen paylaşalım
 
Soneday

Soneday

Üye
Nefret -Herşey Vatan İçin
Şahin - Ülkem
 

KAFKAS KARTALI

Üye
mehmet borukcu güzel rap şarkıları var.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt