Bildiğiniz pkk siteleri varsa söyleyin.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar son 4 aydır +18 içerikli siteleri hackliyorum.
Pkk sitelerine hackliyeceğim tabi pkk sitleri bulmak kolay değil eğer bilidiğiniz siteler varsa bana pm ile yada buraya yazın hangisi işinize geliyorsaama "yolladım" diye mesaj atın ona göre yapayım.:oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: turkhack01, turkkkkkkk ve birler

Calaissien

Üye
ama bu siteyi hackleyebilieceğini sanmıyorum eğer yaparsan afferin
 
Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
ama bu siteyi hackleyebilieceğini sanmıyorum eğer yaparsan afferin

Başlıyorum.5 dakika sonra girmeye çalış :oke:

--------------- Ekleme ---------------

ala ala ,siteyi gömüyorum 30 saniy sonra tekrar açılıyor,anlamadım
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu konunun yeri "konu dışı" olmadığı gibi MaxiCep de değil!

Pkklılara karşı savaşınızı hukuksal yoldan verebilirsiniz ya da askere gittiğinizde vatani görevinizi doğuda komando olarak yerine getirmeyi dileyebilirsiniz...

Ben elime bir silah alsam Taksim'in ortasında adam öldürsem, "pkk'ya destek verdiğini söyledi (eylem görmüyorum)" desem nasıl olur???


Teksas gibi olur! Hakkınızı bizzat siz yerine getiremezsiniz, mağra devrindeydi o! Siz adaleti temin talebinde bulunursunuz, devlet adaleti sağlar! Kimse şeriften yetki almıyor, eline silah alıp sokaklara koşsun! Bu ülkede savcılar, hakimler, polisler, askerler görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyor, içiniz rahat olsun!


Bir internet sitesini hacklemek, savcılığa suç duyurusnda bulunmaktan çok daha zor... Yasal olanı araştırın arkadaşlar!..

 

omayra

Üye
terör örgütünün sitelerine sitemizde her ne şekilde olursa olsun yer verilemez!
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt