bıktım artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ßurçiN

ßurçiN

Üye
    Konu Sahibi
mustafa'nın tavsiyesiyle forumunuzda paylaşıma başladım tamam forum güzel eyvallah...Ama kardeşim insana bi günde 10 tane arkadaşlık teklifi gönderilirmi?...Yok bilmem mesajla arkadaş olalım falan bu ne yaa ....:@
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
arkadaşlıklarını reddet
 
schumici

schumici

Üye
niyet kötüye benziyo. art niyetle yaklaşanları kınıyorum:@
 

omayra

Üye
Yapılan davranışlar yanlış. Ancak tek tek üyelere yapmayın etmeyin diyemeyiz. Şahsınıza söylenen sözlerden rahatsızlık duymanız halinde şikayet butonunu kullanınız, gereken yapılacaktır. Ancak şikayet etmek zorunda kalmadan meseleyi çözmek isterseniz, profil resminizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.
 
Ozan

Ozan

Admin
Nick ve profile ait avatarınız böyle olduğu sürece maxicep ve üyeleri değil, heryerde aynı rahatsızlıkla karşılaşırsınız. Hatta dışarıda günlük yaşamda bile.. Yani tek taraftan kaynaklı bir problem kabul edemeyiz.

Dikkatinize :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt