bi yardım(e398)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hellscream38

Üye
    Konu Sahibi
ya ben su isi cozemedi motorola e398 warda video ve audio tamam da temayla javalara bi care bulamadım usb yi takınca cıkan dosyalardan hangisine atacammmmmmmmm!?!?!?!?! :help: :'( :help:
 


Acharad

Üye
klasor adlarını yazar mısın ?
 

hellscream38

Üye
    Konu Sahibi
audio,certs.email,kjava,licenses,mib,mixedmedia,mms,partial,pictures,ringtone, system,temp,video(certs dosyasının icinde root onun içinde x509 onun içinde de kjava ve ssl diye dosyalar var)(mibde de cache,cookies,gen,offline,pcf var)bi bulamadım yaaaaa sunun cevabını!?!?!?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt