Bi Sorum Olcaktı

• 18 Kasım 2010
  • 547 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar merhaba ben bu foruma az önce kayıt oldum , nokia 3600s kullanıyorum bu symbian falan diyorlar bana bi anlatabilir misiniz? benim telefonum un işletim sistemi nedir ? yardımcı olursanız sevinirim, foruma yeni kayıt oldum.. :heyo:

--------------- Ekleme ---------------

Yardım edebilcek yokmu ?

--------------- Ekleme ---------------

Ya herkes konuya bakıyo, ama cevap veren yokmu ?? pFF !!

Yazan: Skywalker[TR]
  2. öncelikle hayırlı olsun

sadece bir ön bilgi olarak vereyim daha derin bilgiler için anlatmaya pek zaman yetmez.

genellikle nokia telefonlar symbian işletim sistemlidir (sizinkinin versiyonunu araştırıyorum ama bulamadım, menülerde bir yerlerden bakılıyordu da nerede hatırlamıyorum)

bu işletim sistemi sis uzantılı programları ve oyunları çalıştırır
    ayrıca java oyunları yani jar veya jad uzantılı program ve oyunları da destekler.

tabii ki versiyon tutuyorsa... ama bu versiyon olayları çoğu zaman sorun olmaz.

pcsuit ile güncelleme yapabilmek de mümkündür.
    bu güncelleme ile daha üst versiyon sis ve java oyun ve programları destekleyebilecek hale gelir..

sitemizde
    yeterince oyun ve program bulunuyor.

arama çubuğunu kullanarak ulaşmak mümkündür.

sadece "oyunlar" veya "uygulamalar" veya "nokia için" yazsanız bile bağlantılardan muhakkak size hitap edebilecek birşeyler çıkar.

indirilecek bu programları bilgisayara yükleyerek depolayın...

lazım olanını telefonun hafıza kartına atarsınız menüden de yüklediğiniz yere ulaşıp seçerseniz uygulama çalışır.

olay basit yani

3. çok teşekkür ederim bilgiler için.. sonunda bi cevap veren oldu...

4. bayram günü ya ondan buralar tenha yoksa kalabalığı gör sen hele gece hayatı gani...

hayırlı maxicepler.

5. 21 kişi görüntülemiş ama bir kisi bile cvp yazmamış insan bi cvp yazar ya

6. tmm mehmet teşekkürler.. bakıyorum oraya.. bu arada nasıl teşekkür ediyoruz (hani aldığı teşekkür yazıoyr ya) ikinizede teşekkür vericem ilgilendiğiniz için çok sağolun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 01:53