bi bakar mısınız

• 22 Mart 2013
  • 675 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bana nokia 3220 nin orjinal dosyaları lazım navifirmde yok nerden bulabilirim kodu RH-37

Yazan: huseyinkeske
  2. http://www.mediafire.com/?umjwukpdpjw8ey4 (son sürüm ve orijinal) burdan indirebilirsinde tüm diller ve tüm telefonlar için artık nasıl yükleniyo ve nasıl kendi telefonuna uyugn olanı seçiyosun bi fikrim yok

3. normal jaf la atsam olmaz mı yani bu

4. c5'e yükler gibi phoenix ile atabilirsin sanırım. 6300 bu şekildeydi.

5. ben 7610 a atacaktım yeni yazılım ama phoneix görmedi telefonu bence farklı bi yolla yükleniyo eski telefonlar

6. nette araştırıp vikipedia aracılığı ile konuya ulaşabilirsiniz phoenix programı ile yüklenmekte. tabi denenmeli

7. bu arkadaşın attığı linkteki programı indirdim yükledim phoenix products klasörüne kendi kendine RH-37 diye klasör açmış içine girdim bi sürü dosya var phoenixe girdim open product yaptım RH-37 yaptım yüklemeye geldim ... tıkladım bir sürü sürüm cıktı yok işte kırmızısı yok bilmem nesi hepsini atmış içine ama yüklemedim telefonun kutusunu bulup koduna bakayım ona göre yüklym bide telefon babamın tırstım açıkçası biraz :D

- - - Eklendi - - -

bu arkadaşın attığı linkteki programı indirdim yükledim phoenix products klasörüne kendi kendine RH-37 diye klasör açmış içine girdim bi sürü dosya var phoenixe girdim open product yaptım RH-37 yaptım yüklemeye geldim ... tıkladım bir sürü sürüm cıktı yok işte kırmızısı yok bilmem nesi hepsini atmış içine ama yüklemedim telefonun kutusunu bulup koduna bakayım ona göre yüklym bide telefon babamın tırstım açıkçası biraz :D

8. evet hepsi var telefonun bataryasının altında kodu vardır telefonun ona göre bulacaksın hangisi seninki

9. ya ben mavi olanı seçtim turkey yaptım telefonu kapalı bağladım jaf a no found diyo

10. evet bende 7610 da denedim ama olmadı görmüyo telefonu usb ile yazılım yüklenebilecek telefonlar değil bunlar bence

11. ya bağlayınca tepki veriyo usb bağlandığını belli ediyo ses geliyo ama bilinmeyen cihaz diyo yüklenmez mi yani bunlara yazılım daha doğrusu biz yükleyemez miyiz

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 14:09