bi bakar mısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
bi bakar mısınız
arkadaşlar bana nokia 3220 nin orjinal dosyaları lazım navifirmde yok nerden bulabilirim kodu RH-37

bayon

Üye
(son sürüm ve orijinal) burdan indirebilirsinde tüm diller ve tüm telefonlar için artık nasıl yükleniyo ve nasıl kendi telefonuna uyugn olanı seçiyosun bi fikrim yok

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
normal jaf la atsam olmaz mı yani bu

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
c5'e yükler gibi phoenix ile atabilirsin sanırım. 6300 bu şekildeydi.

bayon

Üye
ben 7610 a atacaktım yeni yazılım ama phoneix görmedi telefonu bence farklı bi yolla yükleniyo eski telefonlar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
nette araştırıp vikipedia aracılığı ile konuya ulaşabilirsiniz phoenix programı ile yüklenmekte. tabi denenmeli

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
bu arkadaşın attığı linkteki programı indirdim yükledim phoenix products klasörüne kendi kendine RH-37 diye klasör açmış içine girdim bi sürü dosya var phoenixe girdim open product yaptım RH-37 yaptım yüklemeye geldim ... tıkladım bir sürü sürüm cıktı yok işte kırmızısı yok bilmem nesi hepsini atmış içine ama yüklemedim telefonun kutusunu bulup koduna bakayım ona göre yüklym bide telefon babamın tırstım açıkçası biraz :D

- - - Eklendi - - -

bu arkadaşın attığı linkteki programı indirdim yükledim phoenix products klasörüne kendi kendine RH-37 diye klasör açmış içine girdim bi sürü dosya var phoenixe girdim open product yaptım RH-37 yaptım yüklemeye geldim ... tıkladım bir sürü sürüm cıktı yok işte kırmızısı yok bilmem nesi hepsini atmış içine ama yüklemedim telefonun kutusunu bulup koduna bakayım ona göre yüklym bide telefon babamın tırstım açıkçası biraz :D

bayon

Üye

- - - Eklendi - - -

evet hepsi var telefonun bataryasının altında kodu vardır telefonun ona göre bulacaksın hangisi seninki

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
ya ben mavi olanı seçtim turkey yaptım telefonu kapalı bağladım jaf a no found diyo

bayon

Üye
ya ben mavi olanı seçtim turkey yaptım telefonu kapalı bağladım jaf a no found diyo

evet bende 7610 da denedim ama olmadı görmüyo telefonu usb ile yazılım yüklenebilecek telefonlar değil bunlar bence

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
ya bağlayınca tepki veriyo usb bağlandığını belli ediyo ses geliyo ama bilinmeyen cihaz diyo yüklenmez mi yani bunlara yazılım daha doğrusu biz yükleyemez miyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt