Beyler yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
Beyler yardım edin
Beyler şöyle deniz kenarında değil ormanın içinde büyüklü küçüklü gölleri olan çam ağaçları arasında kendi kulübemi kurup içinde kafa dinleyebileceğim biyer arıyordum böyle yerler hep yurtdışında olur sanıyordum araştırdım sarıkamış ve antalyada çok hoş yerler var ama buralar koruma alanı altinda mi bina yapilabilir mi bilgisu olan var mi
Ohooo forum ölmüş eskiden saniyesinde cevap gelirdi

Baydırman

Baydırman

Moderator
Koruma altında olabilir :hmmm

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
Hayırrr

Baydırman

Baydırman

Moderator
Değil miymiş? :hmmm
Nasıl bir ev yapmayı düşünüyorsunuz? :hmmm

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Olabilir tabi ki. Kendiniz için güvenlikli sağlam bişey yapmanız iyi olur. [emoji846] Sonuçta size orada herkes ulaşamaz.

#

hançer

hançer

Üye
bunları düşündüyseniz para konusunda bir probleminiz yok herhalde :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu istediğin yer İzmir Urla, ancak ama böle bir yer kurabilir misin bilmiyorum.

vedat1966

vedat1966

Üye
Beyler şöyle deniz kenarında değil ormanın içinde büyüklü küçüklü gölleri olan çam ağaçları arasında kendi kulübemi kurup içinde kafa dinleyebileceğim biyer arıyordum böyle yerler hep yurtdışında olur sanıyordum araştırdım sarıkamış ve antalyada çok hoş yerler var ama buralar koruma alanı altinda mi bina yapilabilir mi bilgisu olan var mi
Ohooo forum ölmüş eskiden saniyesinde cevap gelirdi
Karadeniz bölgesi hocam istediğiniz yer. Arkadaşım 2 katlı 40+60 metrekare ağaçtan çok güzel bir ev yaptı. Yazları gidip 2-3 ay zaman geçiriyor.

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

PixelWolf

Üye
Karavandan ev yapıyorlar bence dene. :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
ev yerine çadır kullan sıkıldıkca manzarayı degiştirsin

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
Karadeniz bölgesi hocam istediğiniz yer. Arkadaşım 2 katlı 40+60 metrekare ağaçtan çok güzel bir ev yaptı. Yazları gidip 2-3 ay zaman geçiriyor.
Tam kafamdaki kardesim
Tek katli 2 odali bi ahsap kulube fena olmazdi

Cadillac34

Üye
Genelde doğu karadenizde olur. Hatta teleferik yapan bile var.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
    Konu Sahibi
Sarıkamış ta efsane yerler var yalnız

maxirabit

maxirabit

Üye
Antalyada bu dediğiniz saklıkentte olur orasıda zaten orman koruma alanı olan çok yer var yani siz ağaç ev yapıyım diyip, ağaç yıkamaya çalışırsanız cezası oluyor bunun ayrıca artık her şey bilgisayarlı sistemde olduğundan, bir gün borcunuz olur falan bir yere, bu borç tutuklama kararına kadar gider sonrada insandan uzak ağaç ev yalan olur