Öneri beyler nolur bir yardım nolurr

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
beyler nolur bir yardım nolurr
arkadaşlar saçma bir konum olacakda beyler google choreme hiç birşey yapmıyor arama yapmıyor geçmişe girmiyor yani hiç hiççç birşey yapmıyorryardım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kaldır baştan yükle chromede genel bir sorun var sanırım bende de üst taraf kararıyor

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
yaptım herşeyi çözüm bulamadım pc format bile attım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ilginç başka bi chrome dene yeniden indir mesela

0MG90

0MG90

Üye
Bendede güncellendikten sonra uzantılar yüklenemiyordu kaldırdım yeniden yükledim düzeldi ama bilemedim
Kendi sitesinden mi indiriyorsun ?

esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim benim de http yazan yer bozuldu bu aralar ya

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
sadece internet expoler çalışıyor mozila opera safari google choreme gibi benzeri harici wep tarayıcıları çalışmıyorr

cyborg78

cyborg78

Üye
evvelce benimde başıma gelmişti aynısı, kaldırdım komple ccleaner'la falanda taradım sildim
bida yükledim, şimdi her girdiğimde pc'yi kapatçağım zaman sağa üstte çizgili yere tıklıyom geçmiş diyorum-tarama verilerini temizle diyorum.
=
Aşağıdaki öğelerin tüm izlerini sil: en baştan
Tarama geçmişini temizle
İndirme geçmişini temizle
Çerezleri ve diğer site verileriyle eklenti verilerini sil
Önbelleği boşalt
her akşam pc'yi kapatman evvel bunu yapıyorum , sade chrome'de değil firefox'tada operada'da ;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
google bu ara güncellemeler hata yapıyor sanırım mobil chrome'da da sorunlar geldi güncellemeyle tekrar düzeltildi heralde

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
denediğim çözümler pc format attım google choreme yeniden yükledim opera safari gibi farklı wep tryclrnı kulandım ağ ayarlarına baktım engelendiyae diye windows güvenlik duvarından ayarını yaptımhiç bişeye girmiyorr carpıdan çıkışı bile zor yapıyorrr ya tıkladım yer sorun çıkadıyor

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
İlginç bir durum yüzlerce bilgisayara format attım o kadar tarayıcı kurdum ancak böyle bir şeyle karşılaşmamıştım :D Bilgisayarına zararlı bulaşmış olabilir format attıktan sonra google'ın kendi sunucusundan yüklemeyi dene başka yerlerden yükleme

cyborg78

cyborg78

Üye
formattan sonra tekrar kurunca çalışması lazım aslında, çünkü kalıntı kalmıyo eğer sadece kurtarma formatı yapmadıysan

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
formattan sonra tekrar kurunca çalışması lazım aslında, çünkü kalıntı kalmıyo eğer sadece kurtarma formatı yapmadıysan
Bence de arkadaş nasıl başarıyor çözemedim. Bence zararlı yazılım içeren Google Chrome yüklüyorsun yoksa mümkün değil. Veya kullandığım Windows kurulum dvd sinde sorun var.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
orjinal pc alındığında içinde çıkan gormat cd si google choreme hiç bişey yapılmıyor sadece onla değil diyer wep tarayıcılarıda açılmıyor zaten internet expoler de video açılmıyor mobil daha iyi oldu pc den nokia 5800 daha iyi bağlanıyor internete nasıl olacak bir çözüm bulalım nolur yardım facede bile dolanmıor internet expoler hiç birşeye girmiyorrrorjinal pc alındığında içinde çıkan gormat cd si google choreme hiç bişey yapılmıyor sadece onla değil diyer wep tarayıcılarıda açılmıyor zaten internet expoler de video açılmıyor mobil daha iyi oldu pc den nokia 5800 daha iyi bağlanıyor internete nasıl olacak bir çözüm bulalım nolur yardım facede bile dolanmıor internet expoler hiç birşeye girmiyorrrgoogle choreme mozilla opera sadari dragon yani harici wep tarayıcıları açılmıyorr arkadaşlar pc yi benim bozdumu sanıyorlar üstüne geliyorlar yardım eli uzatın nolur yardım help yardım noluryardımmmmmmm

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Hangi Windowsu kullanıyorsun?

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 stateroof of offff olmuyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
8'e geç ya da ultimate kur

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
İlk önce burdan Revo Unistaller indir kur bilgisayarına ve Chrome'u komple kaldır ve artıklarını temizle. Sonda burdan google chrome'u indir tekrar kur.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bncede cleanerla güzel bi temizlik yap

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
sorun bilgisayarda yedek d diskinizde virüs var ve siz format bile atsanız taratmadan d ye giriyorsunuz ve virüs c ye geçiyor bilgisayarima sağ tik yapip yönet diyin orada açılmaz ama çözüm basit PC yi kapatıp açarken f8 e basarak açın güvenli moda girin sistem geri yükleyi acin format attiginiz saate geri yükleyin yükledikten sonra d ye gitmeyin antivirüs indirin güncelleyin komple taratın bittikten sonra yeniden baslatın ve d ye girebilirsiniz iyi geceler