Beyler Lütfen Yardım Edin (LG GW620)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertpp

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Lütfen Yardım Edin (LG GW620)
beyler ben 2 gün önce lg gw620 aldım 2. el olarak fakat ben buna internetten android v1.5 için oyun indirdim hafıza kartınada attım ama bu telefonda hafıza katına nerden ulasacam hiç bir yerde hafıza kartının içine bakabileceğim yer yok ve bu telefonda hala android market var benim bildiğim android market google play e dönüşmüştü şimdi ben bu marketi nasıl google play yapacam ve bi sorum daha var bu telefonda java ile ilgili bişi var ben buna java oyun yüklesem calıstırır mı eğer çalısırsa nereye nasıl atacam ve hafıza kartına nasıl bakacam şimdiden yorumllarınız ve çözümleriniz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Android versiyonuna göre dosya yönetici kurduktan sonra tüm dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Bunu deneyip sonucu yazarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

mertpp

Üye
    Konu Sahibi
şöle bişi var dediğinizi yükledim hafıza kartınada attım ama ben bu hafıza kartına nasıl bakabilirim lg gw620 de ne dosya yöneticisi var ne sd karta girebileceğim yer var siz nasıl gireceğimi biliypon mu

- - - Eklendi - - -

yokmu bilen yalvarırım yavrdım edin

mtngln

mtngln

Üye
marketten x plore file manageri yükle onunla erişebilirsin sd karta

Ocean258

Ocean258

Üye
Öcelikle o telefonu Android v2.2 (Froyo) güncellemelisin sonrasında bir çok sorunun ortadan kalkacaktır zaten kolay gelsin

mertpp

Üye
    Konu Sahibi
beyler size bişi daha soracam kusura bakmassanız
ben bunun 1.5 versiyonunu ykseltmnek istiyorum
Android v2.2 (Froyo) güncellemesini nasıl yapacam bana yardım ederseniz ne isterseniz yaparım pişman oldum bu telefonu alarak ama sunu bi 2.2 yaparsam istediğim bircok oyunu acabilirim heralde cevaplarınızı bekliyorum yardımlarınız için teşekkür ederim

Ocean258

Ocean258

Üye
Oyun konusunda sizi tatmin edeceğini sanmıyorum ama güncellemek için lg nin destek sayfasından gerekli aracı indirip güncelleye bilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt