Beyler htc 816 usb okumuyor. Yardim eder misiniz bana

Sponsorlu Bağlantılar

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Beyler htc 816 usb okumuyor. Yardim eder misiniz bana
Arkadaslar cihazi yeni aldim pc deki programi cihazi gormuyor. Flash disk takinca hic tepki vermiyor. Ayar kismina baktigimda "usb kullanilamiyor" diyor. Usb takili olmayincada ayni yazi var. Arastirdim fakat cozume ulasamadim, size zahmet bir yardim eder misiniz. Iyi forumlar.

0MG90

0MG90

Üye
Usb aygıtı tanınmadı mı yazıyor?

0MG90

0MG90

Üye
Ayarlardan PC'ye bağlan gibi bir menü yok mu? Oradan Disk sürücüsünü seçsen?

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlardan PC'ye bağlan gibi bir menü yok mu? Oradan Disk sürücüsünü seçsen?
Normalde android cihaz sorması lazım kabloyu bağlayınca. Fakat benim ki sormuyor, sadece bağlandı bildirimi geliyor yukarıda. Usb ile ilgili hiçbir ayara girilmiyor telefondan. Root var mı acaba benim telefon için onu yapacağım sonunda.

0MG90

0MG90

Üye
Bağladığında Aygıtlar ve Yazıcılara bak bi orada gözüküyor mu, gözüküyorsa cihazı kaldır de sonra yeniden bağla bilgisayara

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Bağladığında Aygıt ve Yazıcılara bak bi orada gözüküyor mu, gözüküyorsa cihazı kaldır de sonra yeniden bağla bilgisayara
OTG ile Flash bellek bağlayınca yine görmüyor ama. PC ile alakalı problem değil. OTG yi başka telde deneyince tanıyor hemen.

0MG90

0MG90

Üye
OTG ile Flash bellek bağlayınca yine görmüyor ama. PC ile alakalı problem değil. OTG yi başka telde deneyince tanıyor hemen.
Stock Rom desteklemiyor o zaman Otg'yi. Benimki de Nokia 700'de çalışıyor S4 minide çalışmıyor.

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Stock Rom desteklemiyor o zaman Otg'yi. Benimki de Nokia 700'de çalışıyor S4 minide çalışmıyor.
Dostum ilgilendiğin için teşekkürler. Root var mı bir bakayım bu deli edecek yoksa beni. Dahili hafızadan karta dosya kopyalanamıyor ki bu da ayrı bir kriz :D

0MG90

0MG90

Üye
Dostum ilgilendiğin için teşekkürler. Root var mı bir bakayım bu deli edecek yoksa beni. Dahili hafızadan karta dosya kopyalanamıyor ki bu da ayrı bir kriz :D
Rica ederim, sen yinede internette diğer kullananlara bir sor, ana konusu vardır diğer forumlarda

• Beğen
Tepkiler: berkkaralar1
berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim, sen yinede internette diğer kullananlara bir sor, ana konusu vardır diğer forumlarda
Windows 7 de denedim PC ye bağlandım. XP de uyumsuzluk var herhalde. Fakat hala flash bellek bağlayamıyorum. Bilen varsa yardım.

SALIHCANS

SALIHCANS

Üye
Bu Android sürümünden kaynaklanan bir sıkıntı.. Root önüne geçmek için Android sürümünde değişikliğe gitti bende kullanıyorum ilk defa senden duydum USB sorununu... Belki driver alakalı bi sıkıntı olabilir....

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Bu Android sürümünden kaynaklanan bir sıkıntı.. Root önüne geçmek için Android sürümünde değişikliğe gitti bende kullanıyorum ilk defa senden duydum USB sorununu... Belki driver alakalı bi sıkıntı olabilir....

Pc baglantisinda xp de sorun cikmisti. Win 7 de denedim sorun olmadi. Fakat usb den otg ile flash bellek kullanilmiyor, sorun burada.

0MG90

0MG90

Üye
Flash'ı bende denedim Nokia 700'de çalıştıramadı çok fazla güç istiyor o

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Z2 takar takmaz okuyor :(

Üst Alt