Beyler bi bakın yav ideos x5 olayı nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mobilci07

Üye
    Konu Sahibi
Beyler bi bakın yav ideos x5 olayı nedir ?
Huawei ideos x5 almaya karar verdim şekli felan çok şekil yani özelliklerde iyimi acaba ben pek anlamıyorum ?
kullanan varmı internette takılma felan oluyomu yada bi yerinde bi sorun varmı wifi nasıl

Ocean258

Ocean258

Üye
huawei buyuk bı marka turkıyede cok duyulmamıs ama amerıkada cınde baya bılınıyor. ama bu telefonunda hata cok kardes hıc bulasma bence hatta onla ılgılı bı haberde wardı forumun bıtanesınde bulursam lınkı atarım sana..

fireman87

fireman87

Üye
Marka takıntın varsa hiç bulaşma bence, ama yoksa al gitsin..

technoblue

technoblue

Üye
güzel smartphone. özellikleri kağıt üzerinde iyi görünüyor. tasarımı ve fiyatı da iyi. ama bir sitede incelemesi vardı kamera ve hd video izleme performansının beklenenin altında olduğu söyleniyordu. eğer bahsettiğim araştırmayı bulursam linkini paylaşırım.

COWABUNGA

Üye
huawei buyuk bı marka turkıyede cok duyulmamıs ama amerıkada cınde baya bılınıyor. ama bu telefonunda hata cok kardes hıc bulasma bence hatta onla ılgılı bı haberde wardı forumun bıtanesınde bulursam lınkı atarım sana..

Hocam bu cihazın bir dezavantajı varsa oda 2.el fiyatı alıp 3-4 yıl kullanırım diyen varsa benim gibi alsın kullansın canavar gibi cihaz,btün cihazlarda hata oluyor o ıphone diye öve öve bitirmedikleri cihazıda kullandım 5 para etmez.600 liraya böyle bir cihaz bulmuşsun daha ne istiyorsun.

----------Eklendi @ 20:38:39 ---------- Yazıldı @ 20:35:53 ----------

güzel smartphone. özellikleri kağıt üzerinde iyi görünüyor. tasarımı ve fiyatı da iyi. ama bir sitede incelemesi vardı kamera ve hd video izleme performansının beklenenin altında olduğu söyleniyordu. eğer bahsettiğim araştırmayı bulursam linkini paylaşırım.

Kamerası öyle aman aman bir kalitesi olmadığı doğrudur fakat bundan bir digital foto performansı bekleymessin,gündüz çektiğim fotolar gayet net ve tatmin edici gece zaten çoğu çuvallıyor.

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
mangdaşire

mangdaşire

Üye
ideos x5 yerine fit veya ace daha iyi bir tercih olur.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hadi ace anlarımda fit nasıl daha iyi tercih olur onu anlamadım ideos x5 çok daha iyidir
ama kamerasının kötü oldugunu söylüyorlar.birde 1-2 yerinde hata varmış,mesela kamera açıkken tuşları kitleme gibi.D.H. de açılan konuda bataryasını kötülemişler.ben olsam ace alırdım :oke:.

hoss

hoss

Üye

ama kamerasının kötü oldugunu söylüyorlar.birde 1-2 yerinde hata varmış,mesela kamera açıkken tuşları kitleme gibi.D.H. de açılan konuda bataryasını kötülemişler.ben olsam ace alırdım :oke:.
andoridli hangi telefonun bataryası süper ki , hepsinin bataryası 1 günü anca cıkarıyo , fitin ekran çözünürlüğü ekran boyutuna oranla çok kötü , dediğim gibi galaxy ace anlarım ama galaxy fit ideos un rakibi olamaz

Ocean258

Ocean258

Üye
Hocam bu cihazın bir dezavantajı varsa oda 2.el fiyatı alıp 3-4 yıl kullanırım diyen varsa benim gibi alsın kullansın canavar gibi cihaz,btün cihazlarda hata oluyor o ıphone diye öve öve bitirmedikleri cihazıda kullandım 5 para etmez.600 liraya böyle bir cihaz bulmuşsun daha ne istiyorsun.

----------Eklendi @ 20:38:39 ---------- Yazıldı @ 20:35:53 ----------

Doğrudur kardesım ozaman ben hangı forumdaydı hatırlamıyorum ama youtube vıdeosuydu.. bununla ılgılı sorunların gosterılıp acıklandıgı orda pek ıc acıcı degıldı telefon o yuzden soguttu benı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt