beyler azıcık içerideki konuya bakarmisiniz yardımcı olandan allah razı olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
beyler azıcık içerideki konuya bakarmisiniz yardımcı olandan allah razı olsun
arkadaşlar bana öyle bir program gerekli ki ayni fotoğrafçıların pc üzerinden resim düzenleyerek çok güzel görüntüler çıkarması gibi bir program varmı kız arkadaşımla fotoğraflarımızı yapcam ona süpriz yapmak istiyorum ve bunu daha sonra müzikli falan slayt yapmak istiyorum maxicep de böyle program varmı

nub

nub

Üye
cep telefonun için mi bilgisayar için mi arıyorsunuz

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
mobil kardeş

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Telefonun dan öylesine boş ve kısa bir video çek sonra galeriden videonun üzerine tıkla düzenle de.Birleştir de görüntüyü tıkla bütün fotoğraflarını ekle sonra sesi değiştir de slayt şeklinde olsun

nub

nub

Üye
Telefonun dan öylesine boş ve kısa bir video çek sonra galeriden videonun üzerine tıkla düzenle de.Birleştir de görüntüyü tıkla bütün fotoğraflarını ekle sonra sesi değiştir de slayt şeklinde olsun

Mobil için istediğini tam olarak yapamazsın kardeşim , ha yaparsında pek güzel olmaz yani

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi

Bunu denıcem kardeş çok sağol

---------- Eklendi @ 11:23:12 ---------- Yazıldı @ 11:21:55 ----------

bakalım nasıl olacak :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Rica ederim.

badmus

badmus

Üye
Oncelikle o dedigin gibi bi program yok. En azindan ben bilmiyorum.

Daha sonra konu basliklarin LUTFEN konuyla ilgili bilgi icersin. Konu basligin konuyla ilgili bilgi icerirse , konu hakkinda bilgisi olan kisilerin gelmesi kolaylasir. Lutfen konu basliklarina dikkat et.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
emredersin :muha:

icazet

icazet

Üye
size cep telefonuna photoshop programı arıyorsunuz anlaşılan..

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
anlattığım gibi ışte kardeş hangi kategoriye giriyorsa :)

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt