Beyin Kontrolü !! Deccal - İlluminati [[ 2 ]]

Sponsorlu Bağlantılar

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Beyin Kontrolü !! Deccal - İlluminati [[ 2 ]]
Tek göz!
Quidditch'in Ra'nın 2. sembolü üzerinden yaptığı atıf olan Ra'nın en önemli ve birinci sembolü olan gözü, tek gözden oluşur.

Ve Hermonie, yani Emma Watson'dan bir kare:

Emma Watson'a sormuşlar.
Neden böyle yaptınız diye.
Cevap ise: ''Sadece ben değil, arkadaşım Daniel ve Rupert da yapıyor...'' falan diye devam ediyor.

Amanın ya! Çok şekerler.
Fantastik kitap hayranıydım ama artık değilim.
Mart'tan beri değilim.

Uyuttuğunu fark ettim çünkü!
Dünyanı hayallere kurgulayıp, gerçeği yok edebildiğini fark ettim.
Bana bir şey katmadığını fark ettim.

Hayal dünyasını geliştiriyormuş, Pırrrt! Palavra!
Hayallere köle ediyor diyelim.

Ve bu yazımdan ötürü, pek çok takipçi kaybedeceğimi düşünüyorum.
Çağdaş sistem kölelerini.
Her şeyi eleştirip ses çıkarmayan ama kendisine ait bir şeyi eleştirince zıngıdı zıngıdı bağıran kişileri.

Olsun.

Ben inandığım gerçeklerden vazgeçmedim, vazgeçmeyeceğim.
Gördüğüm şeyleri, kalbinizi esir altına almış zayıf noktanıza alet edemem.

Heri Potır konusunda ifşalara belki başka bir yazıda devam ederim, en manyak ve açık tespitler bunlardı.

Gerçi ne dersem diyeyim, Facebook'un kölesi olunmaya devam edilecek, okunan ve izlenen her şeye inanılacak, Heri Potır'ın esiri olunmaya devam edilecek ama ben bilinçliyim ya! diye millete kendini pahalıdan satmaktan da vazgeçmeyecek birileri.
Pabucumun bilinçlileri.

Gerçi Gaga'nın, Kanye West'in, Pink Floyd'un, Rihanna'nın, Eminem'in, Nicki Minaj'ın illuminati çağrıları yaptığını ezelden beri bile bile dinlemeye devam edenler varken... Bu tür şeylerden uzak durulmasını beklemem, saçmalık.

İşte zavallı olduğumuzun kanıtı.

Ayrıca, çocuk olmayın.
Tek göz yapan, üçgen yapan her kişi İlluminatili olmayacağı gibi; üçgen yapmadı, tek göz yapmıyor diyerek sevdiğiniz kişileri bana pahalıdan satamazsınız.

İlluminati gibi iğrenç ve köklü bir tarikatvari örgütün yalnızca tek gözden falan ibaret olduğunu düşünecek kadar ortaçağ beynine sahip değilsin değil mi?

İlluminatili veya İlluminatililere hizmet etmiş bir kişi ile teması varsa, bu da bir şüphe teşkil eder mesela.
Hele bir de İlluminatililer ile ortak çalışmalar yapıyorsa, şüphelerim sertleşir.

Neyse.

Şimdi sıkı dur.
İşi biraz daha bilimselleştireceğim.

İnsan beynine elektronik herhangi bir şey yerleştirip yönetmek mümkün mü?

...

...

Ne yazık ki evet.
Bu 1950'lerden beri çalışılan bir olgu.

FM radyo kanalı ile sinyaller alabilen minyatür elektrotlar hayvan kafasına yerleştirildi ve maymunda cinsel saldırganlık, boğaya durma emri verilebildi. Yunuslar yönetilebildi.
(Referans: genbilim.com - Türkiye Genbilim Sitesi)
(Referans: ökkeş zortuk kullanıcı adlı genbilimci)

ABD'de beyin üzerine araştırma yapan James Olds, beynin hipotalamus bölgesine elektronik implant yerleştirdi. Ve insanda korku, heyecan gibi duyguları yönetebildi. Halüsinasyon oluşturarak davranışları ödüllendirdi ve cezalandırdı.

FM radyo kanalında sinyaller alabilen ve nakledebilen bu uzaktan beyin elektronik uyarılması tartışmalara konu oldu. Hatta Fransa'da her doğan çocuğa kimliğini belirtir elektronik parça yerleştirerek ömür boyu nerede olup olmadığını izleme tezi ortaya atıldı.
(Referans: genbilim.com)

Ve şimdilerde ise Radyohipntonik beyinlerarası çalışmaları yapıyor. Bu çalışma elektronik hipnoz olarak tanımlanabilir, ve insanlara istemediği şeyleri de yaptırmak mümkün olacak.

Bunlar mümkün mü?

Evet.

Çünkü psikologlar depresyonu artık bu tarzdaki elektronik dalgalarla iyileştiriyor mesela.
Veyahutta beynin hasar tespiti benzer dalgalar ile sağlanıyor.
(Referans: genbilim.com)

Ve ilginç bir şey daha sana:

Bunu araştıran ve bulan kişi James Olds, bir havuz KAZASI ile öldü. Araştırmalarını ABD devam ettiriyor.

Vay be. Bir kişi de normal ölmüyor zaten. Aynı Tesla'nın olayına benzedi bu. Tesla ölür ve Teleforce'a el konur. Ve, HAARP serüveni başlar.

Bakalım gelecekte neler göreceğiz.
Başımıza neler gelecek.
Biz hayranlıklarımızın ve bağımlılıklarımızın kölesiyken, bunlara nasıl direnebiliriz bilemiyorum.

Bitmedi.

Alçaklar uyumuyor.

Sen uyuyorsun, su uyuyor. Ama düşman uyumuyor.

ABD, İsrail, Rusya ve İngiltere.

Dünya'nın en güçlü ordularına ve savaş teknolojilerine sahip 4 ülke.

Bütçelerini neye ayırmaya başladılar biliyor musun?

Parapsikolojik ordu harcamalarına.

Parapsikolojik ordu demek, doğa üstü güç demek.

Fizik, psikoloji, kimya, tıp alanından sayısız bilimadamı şu anda bu olayı araştırıyor.
Anne-çocuk arasındaki veya ikizler arasındaki tehlike, duygu sezgisi parapsikolojinin olduğuna kanıttır.

Kaşık büken insanları hatırlıyor musun?
Veya eşya oynatan?

Onlar bunun sağladığı yetenekler işte.

Parapsikoloji duyular dışı algılama demektir.

Bana inanmıyor musun?
O zaman CIA'in Stargate kod adlı çalışanlarını araştırmanı tavsiye ederim. Hatta bunlar arasında en yeteneklisi olan Joe McMoneagle liyakat nişanı aldı.

Duyu ötesi algıları açık olan insanları kullanarak bir ordu oluşturuyorlar.

Parapsikoloji basitinize kaçmasın. Çok güçlü, eğer yönetimi gerçekleşebilirse.
Özellike durugörü denen olay, düşmanınız varsa onu yok edebilir.

Durugörü denen olay sayesinde, odaklanılan kişinin o anda ne yaptığını görebilirsin.

Al sana ABD'de Ganzfeld araştırmasında kullanılan duyular dışı algılamaya tabii tutulan bir denek:

Kişinin duyumsal özellikleri sıfırlanıyor. Yani duyuları kısa süreliğine etkisiz hale getiriliyor.
Yani birey, duyu dışı ortama itiliyor.
Fakat beklenen paranormal algılamalardan hangisinin oluşacağı bilinmez; yani denekte bir telepati fenomeni de oluşabilir, durugörü de, telekinezi de.

Eğer istenen şey telepatiyse, bir kişi daha gerekli. O kişinin duyguları falan deneğe aktarılmaya çalışıyor.
20-40 dakika süren bu uygulama bitiminde, deneğe 4 video gösteriliyor. İçlerinden biri, telepati kurulması gereken kişinin ruh hali.

Ve sonuç: Başarılı.

(Referans: Vikipedi)
(Referans: Vikipedi'ye inanmamı sağlayan mindhacks bilgileri)
(Referans: the Medical-dictionary )

Düşman aralıksız çalışırken, sen Facebook'un, hayranlıklarının, fanatizmin kölesi olmaya devam et.
Onlar kendilerini geliştirmek için adım adım ilerlerken, sen boş şeyler için kafa yormaya devam et.

Eğlencene düşkün ol.
Manyak ol.
Millete kendini beğendirme çabasında ol.
Boş ol.

Ve en sonunda da gerçekten yok ol, varlığının faydası yok çünkü.

Aman sakın boş şeylerden uzak kalma. Hürrem'in kaçıncı şehzadeye hamile olduğunu öğrenemezsen, Fatmagül'e kaç kişi tecavüz etmiş sayamazsan, Kıvanç Tatlıtuğ'nun adamı nasıl dövdüğünü ve vücudunun ne kadar yapılı olduğunu göremezsen, batı kültürü aşılayan bir dizinin yeni sezonunda ne olup bitecek bilemezsen ne olur!

Kalp mi dayanır o meraka değil mi?

Canım köle, cicim köle.

Arkanda dönen dolapların farkına var da ben zaten bilinçliyim, bana bir şey olmaz ayaklarına yatma.
Sen bilinçli değilsin, sen güçlü değilsin.
Sen zavallısın, sen bitiksin.

Kendine saygından ötürü tüketim canavırısın diyelim,
Kişiliğine saygından ötürü de bu canilere canavar olmaya ne dersin?

Uyandığını sanıyordum. Meğersem sen bana ''5 dakika daha'' demişsin.

Servis kornaya basıyor, sen daha elini yüzünü yıkayacaksın.

• Beğen
Tepkiler: 55_BeRKaN_55, kimliksiz123, 'Şeref' ve 3 diğerleri

Adilx05

Adilx05

Üye
Süper Olmuş Eline Koluna Sağlık :tşk:

Mau5Trap

Mau5Trap

Üye
İlluminati ile ilgili tüm konularını okudum :good::good:.

Strange

Strange

Üye
Bende okudum güzel bir yazı.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Redalart 2 oyununda zihin kontrolu yapan adam vardı

'Şeref'

Emekli Yönetici
Çok daha fazlası da var bunların..

brknfdn_55

brknfdn_55

Üye
konu için :tşk:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Paylaşım için :tşk:
Adamlar eskiden beri hoolywod filmleri ile insanların beynini yıkadılar hala yıkamaya dewam ediyorlar. 100 kişi ye kafalarındaki uzaylı profilini söylemelerini istesen 99 u aynı cewabı verir.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Hazırlanın illüminatiye saldırı düzenleyelim. Bizde gizli bir örgüt kuralım :eller:

kimliksiz123

kimliksiz123

Üye
Ne Facebook hesabım var ne de televizyondaki o saçma sapan dizileri seyrediyorum. Seni destekliyorum. Ellerine sağlık !

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
[video=youtube;t7aidBTT9cA]http://www.youtube.com/watch?v=t7aidBTT9cA&amp;feature=related[/video]

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Allah'ın yarattığı muhteşem beynimizi kimse çocuk oyuncağı gibi kontrol edemez. ;)

serkanoloji

serkanoloji

Üye
Allah'ın yarattığı muhteşem beynimizi kimse çocuk oyuncağı gibi kontrol edemez. ;)

kesinlikle haklısın kardeşim.mutlak güç sahibi Allah (cc) dır.rabbim dilemezse hiç bir şey gerçekleşmez.Allah'a tevekkul edenlerde bu saçmalıklardan zerre kadar korkmaz acaba suphesine düşmez.imanı kuvvetli olan kainata meydan okuyabilir.

Üst Alt