Beşiktaş'a bir darbe daha! Beşiktaş davayı kaybetti ..!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Beşiktaş'a bir darbe daha! Beşiktaş davayı kaybetti ..!!!

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ ile davacı Aktif Tanıtım arasındaki bugün sonuçlanan davada, Aktif Tanıtım'ın 6 milyon 95 bin 874,40 dolar tutarında müspet zararının Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından karşılanması kararı verildi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Aktif Tanıtım'la şirketimiz arasındaki davanın bugün yapılan karar duruşmasında, şirketimiz aleyhine açılan davanın kısmen kabulüne, davacı Aktif'in 6 milyon 95 bin 874,40 dolar tutarındaki müspet zararının dava tarihinden itibaren (10 Kasım 2006) 3095 sayılı kanunun 4.a maddesi uyarınca işleyecek faizi ile birlikte davalı şirketimizden tahsiline fazlaya ilişkin taleplerin reddine, şirketimizin açtığı karşı davanın ve birleşen davanın şirketimiz açısından reddine karar verilmiştir. Şirketimiz karara karşı temyiz yoluyla Yargıtay'a başvuru yapacaktır. 31.05.2012 tarihli mali tablolarımızda söz konusu davaya ilişkin toplam 11 milyon 228 bin 933,93 dolar karşılık ayrılmıştır.''

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Pamuk eller cebe bizi bu hallere getirenler utansın:off:

BYFECI

BYFECI

Üye
yazık olmus..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yeeeeeeeeter yıldırım demirören yeteeeeeeeeeeeeerrrrrr..

yakup_281

yakup_281

Üye
ıldırım demirören
yeteeeeeeeeeeeeerrrrrr

haltie

haltie

Üye
Geçecek bu günler

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Biraz da ben göndereyim Murat ...:D
Beşiktaşa yardım ...:D

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Arkadaşlar Camiaları Küçük Düşürücek Mesajlar Yazılmassa Sevinirim

haltie

haltie

Üye
Ağlanacak hale gülmek :D maddi sıkıntı yaşamak küçük düşürücü bir çok davayla anilmaktan daha gururlu daha şerefli:)

• Beğen
Tepkiler: Mert
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...