Beşiktaş'a Avrupa Müjdesi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi


Beşiktaş UEFA kriterlerine uyum kapsamında Avrupa kupalarına katılmama tehlikesi yaşarken İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi sevindirici haberi verdi. Kulübün tüm borçlarının yapılandırıldığı bildiren Çebi basın toplantısında şunları şöyledi:

"Uzun zamandan beri Beşiktaş'ın UEFA kriterlerini sağlayamayarak Avrupa kupalarına katılamayacağı yönünde tedirginlikler vardı. Birkaç hafta evvelki 'Avrupa'ya katılamama durumumuz olabilir' açıklaması bir realiteydi. Sıkıntılı uğraşlar sonunda camiamıza ve kamuoyuna müjde veriyorum; sıkıntıyı aştık. Lisans kurulunda incelenmek üzere bizden istenen evrakları eksiksiz olarak gönderdik. Bu süreç içinde yaşadığımız sıkıntıları tahmin edebilirsiniz. 30'a yakın eski futbolcumuza olan borçların ödenmesi gerekmekteydi. Bonservislerle ilgili borçlarımızın ödenmiş veya yapılandırılmış olması, devlete vergi borçlarımızın ödenmiş ve yapılandırılmış olması gerekliydi."

"Bu süreçte bizi çok zorlayan kişi, kurum ve kuruluşlar oldu. Aksine yardımcı olanlar da vardı. Bize yardımcı olanlara teşekkür ediyorum. 31 Mart'a kadar UEFA kriterlerini sağlamak yükümlülüğündeki kulübümüzün bu durumunu fırsat bilip sıkıntı yaratanlar oldu. Ben ve yönetim bunları not ettik. Hiçbir zaman da unutmayacağız. Kurumsal hafızamıza da yer ettik. Eski futbolcularımızın bazı davranışlarına maruz kaldık. Ferrari konumuz var. Kaybettiğimiz bir dava. Futbolcu ve avukatlar 3 milyon 200 bin Euro daha para istedi. Egemen Korkmaz telefonlarımıza çıkıp konuşmadı. Alacaklarının tamamı kendisine ödendi."

"Kurulun istediği her şeyi tamamladık. Evraklarımızı tamamlayarak UEFA'ya verdik. Son karar onların. Ama biz sorun çıkarmayacak bir dosya gönderdik. Göreve başlamamızın üzerinden 1 sene geçti. Beşiktaş bir daha böyle bir sorun yaşamayacak. Sermaye artışıyla ilgili talebimiz kabul gördü. Aydınlık günler önümüzde. Biz tüneldeki ışığı gördük. Yeter ki bundan sonra aynı tavır içinde bulunalım. Bunu da taahhüt ediyoruz. Beşiktaş taraftarı ve yönetimiyle birçok sorunu aştı.
 
Akıncı

Akıncı

Üye
Bu yönetim başarısıdır tebrikler...
 
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
seneye daha iyi bir takım olacak gibi bakalım.
 
comando_legend

comando_legend

Üye
Son 4-5 senedir sadece Beşiktaş vardı Avrupa da puanları sadece Beşiktaş aldı. Ş.liği ne katılmak için şampiyon takımımız ön eleme maçı yapacaktı neredeyse...
 
Akıncı

Akıncı

Üye
Son 4-5 senedir sadece Beşiktaş vardı Avrupa da puanları sadece Beşiktaş aldı. Ş.liği ne katılmak için şampiyon takımımız ön eleme maçı yapacaktı neredeyse...
haklısın topladığımız puanlar olmasa apoel gibi olurduk :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
259
DiaBLoS
jojo_va
Cevap
0
Görüntüleme
208
jojo_va
Kingmortall
Cevap
0
Görüntüleme
326
Kingmortall
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt