Beni Merak Edenlere Özgeçmişim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Beni Merak Edenlere Özgeçmişim
Şimdiii bu konuyu ilk önce neden açtığımı söyleyeyim önce foruma ilk başladığımda ismim kısmına Uğurcan yazmıştım evet doğru yanlış değil ama bir süre sonra bunu Calais olarak değiştirdiğim de birkaç kişi ismimi neden böyle değiştirdiğimi Türk mü fransız mı olduğumu vb. şeyler sordular ve herşey açıklığa kavuşsun diye böyle bir konu açma gereği duydum.Kendimle ilgili herşeyi burada anlatayım istedim ki ben bunu yapmalarını diğer forumdaşlarımdan da bekliyorum çünkü onları da daha yakından tanıyalım isterim
Efenim şimdi gelelim bana ben doğma büyüme Parisliyim TC. Nüfus Cüzdanımda ismim Uğurcan soyadım Uğur olarak geçer Fransız Kimlik Kartımda ise ismim Calais Ugur olarak geçer TC dekinde ''ğ'' harfi ile Uğur diğerinde ''g'' harfi ile Ugur olarak :) size burda yayınlamak isterdim nüfus cüzdanımı ama bu sıralar ruslar Türklere sanal savaş açmış özel bilgilerimi vermeyeyim şimdi örnek vereyim

Bu hem Fransız hem de AB Kimlik Kartı Ama bu UK için Fransanınkinde FR yazıyo sadece

Herneyse aslında ben Calais ismimi daha çok kullanırım çünkü Hayatımın 4 te 3,75 ini fransa'da geçirdim.Bana istediğiniz gibi hitap edebilirsiniz ama nickimle değil yani Witch yada King falan diye hitap etmeyin.
Soooora ben büyüdüm büyüdüm 7 mi 6 mı bende tam bilmiyorum o yaşlarımda Mareşal Mustafa Kemal Atatürk adında bir Türk okuluna yazıldım.Orda Fransızca ve İngilizceyi çok iyi derecede öğrendikten sonra St. Philippe adında bir koleje yazıldım (yani benim ana dilim aslında Türkçe Fransızca ve İngilizceyi sonradan öğrendim.Neyse soooorada büyüdüüm büyüdüm 9. sınıfa geldiğimde bizi alanlarımıza dağıttılar okulda ben Matematik ve Geometri Yabancı Diller ve Edebiyatları ve Fen Bilimleri bölümüne yerleştirildim alanınızı kendiniz belirlemiyorsunuz burada öğretmenler belirliyor büyük ölçüde ama bireyin de katkıları oluyor tabi alan seçmede.İleride ki idealim Genetik Mühendisliği ama bilemem.
Biraz da ailemden bahsedeyim şimdi Annem Hıristiyan bir Fransız vatandaşıydı eskiden taaaki babamla tanışana kadar babam ona hiç baskı yapmamış dini konusunda ama o zamanla Müslümanlığı seçmiş Annemin babası olan dedem ve anneannem hala Hıristiyan dinini değiştirdiği için bir süre annemle küs kaldılar ama sonra barıştılar.Bide büyükbüyük annem var kocaninem yani annemin babaannesi o da hala hıristiyan 96 yaşında hala okuma yazma biliyor ve paradan başka birşey düşünmüyor :D.Ailede en çok baba tarafını seviyorum (annem duymasın) çünkü hıristiyanları hiç sevmiyorum oldum olası ama sonuçta akrabalarım kocaninem beni vaftiz ettirecekmiş bebekken ama babam izin vermemiş (afferin babama) kendimi hiç bir zaman bir fransız olarak görmedim çünkü değilim çünkü damarlarımda asil Türk kanı dolaşıyor.
Albümlerime koyduğum aşklarım da amcalarımın çocukları.Türkiye'den ayrıldğımda da en çok onlardan ayrıldığıma üzülüyorum 2 tane amcam 1 halam 1 teyzem(önceden 2 idi nur içinde yatsın.) 2 dayım var.
1. amcam hüseyin İremin babası muhasebeci giresun'da - 2. amcam hasan alperin babası albay ankarada - halam zeliha ev hanımı ıspartada sonra hıristiyan tarafına gelelim :
1. dayım fransız ordusunda pilot - 2. dayım o da fransız ordusunda asteğmen - teyzem doktor Paris'te

neyse bu kadar özel yeter inşallah okursunuz iyi geceler sizlerdende böyle birşeyler bekliyorum öptüüüm hoşçakalın

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Teşkkürler bilgiler için Uğur... Ben de sana nickinle hitabediyordum, madem sevmiyorsun etmem artık :)

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil zaten böyle bir şey yapacaktım senin yerin ayrı bende istediğini de sen

Solamente

Üye
Valla bravo seni tebrik ediyor , senle gurur duyuyorum umarım istediğin yerlere gelirsin dilerim Genetik mühendisi olursan bizede haber verirsin

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
helaaaal orda durupta bozulmamış yada bozulmasına müsaade etmemiş babası

canturgay

canturgay

Üye
forumstar-2 :ehe
kendi bilgilerini vermiyon.sarah macrae ıdmaster in günahı ne...:ehe
calais yunan isimlerini andırıyor daha çok..:allalla:

Salihyet

Salihyet

Üye

:birak: forumstar olunabilemez, forumstar doğulur :pro:

---

Calais dedittirmem ben olsam, her yerde türksündür benim adımı yanlış söylerlerdi ben ona bile kızardım.. ama senin açından problem yoksa benim için heryer paris :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
açıklayıcı bilgiler seni daha iyi tanımamız iyi oldu bu bilgileri bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi

zaten yunan ismi Avrupalılar da Yunan külütürü aşkı vardır o yüzden çoğu isim yunan ismi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt