Benchmark Saçmalığına Inanmayanlar

Sponsorlu Bağlantılar

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Benchmark Saçmalığına Inanmayanlar
hiçbir işe yaramıyor güya fps testiymiş de cpu float mışda filanda falanda hepsi hikaye ayrıca bir çoğunda hile yapılabiliyor

sizr şöyle anlatayım: 2 hafta önce yapdığım antutu testinde s4 cihazım 21965 alırken ondan ertesi gün yapdığımda 26117 aldı. bunun palavracılıktan başka bir izahı olabilr mi? bir telefonun performansı benchmark la değil oyun testi ie ölçülür bence yoksa ben giderim testte 30000 yaparım ama bütün oyunlarda kasar arayüzde takılmalar olur benim telefonum seninkini döver antutuda senden yüksek aldım bunları bırakın artıka antutu gereksiz yere yer kaplıyan ne üdüğü belirsiz bir uygulama zaten aşağı yukarı 2000 tl lik telefonların performansı birbirine eşittir.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

.caner.

.caner.

Üye
Her 2000 tl lik telefon eşit değildir ! :D Daha bu sabah AnTutu dan 30 k skor aldım bugun saat 19 gibi yaptim ve 26 k verdi ? Saçma bence AnTutu Telefon sana yetiryor ise sorun yok.

Kontrol

Kontrol

Üye
Antutu boş muhabbet telefon işimi görüyorsa 300000 çıksa nolur 3 çıksa nolur yani :)

Buğra

Buğra

Admin
Antutu dan gercekci bir sonuc almak istiyorsaniz.

Arka planda uygulama birakmayin ve sarziniz %90 larda dolu olsun tek sefer test yapin sonuc ne cikarsa odur ust uste yaparsaniz duser sonuc.

Gpu olarak nenamark2 en dogru sonucu veren programdir

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Arkadaşın s2 siyle benim gmd de asphalt 8 açıp grafiği yükseğe aldık benimki kastı onunki çok akıcı niye böyle olur ya oda gmd almayı düşünüyodu sonucu görünce vazgeçti

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşın s2 siyle benim gmd de asphalt 8 açıp grafiği yükseğe aldık benimki kastı onunki çok akıcı niye böyle olur ya oda gmd almayı düşünüyodu sonucu görünce vazgeçti
Onun ekran cozunurlugu hd degil ayni donanimi hd ekrsn cozunurlugune koy o zaman goreyim ben s2 yi :)

komutan_maximus

Üye
3000 skor alan cinli tabletim hd asphalt 8 dahil tikir tikir aciyor 15000 puan alan telefonum hd'de kasiyor bende inanmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt