BELLE REFRESH-FP1-FP2 için widgetler [82_Adet] toggle-pil ve saat çeşitleri eklendi 02.12.2012

ametlim

Üye
tşk kardeşim eline sağlık

Dostum Bahadır, şeffaf email widget standart, yapmaya çalıştım ama olmadı. Dosyaları C/Resource/Apps içine yapıştırdım. Karşıma çıkan görüntü bu oldu [/URL][/IMG] acaba nasıl düzeltebilirim. Şimdiden teşekürler.

Konu Sahibi

sen ne yapmak istiyorsun ön izleme yokmu?

Widget şeffaf olsun dedim oldu fakat arkadaki @ işareti olmasın . Görüntüsü böle olsun ,,@,, işareti olmasın [/URL][/IMG] düzeltebilirmiyiz dostum.

Hemen deniyorum.

- - - Eklendi - - -

Yok dostum olmadı

- - - Eklendi - - -

Aynı ..@.. isaret halen orada.

- - - Eklendi - - -

small end medium email widget. Bende yüklü olmadığı içinmi acaba olmuyor diyorum. Bunu yüklemek içinde c-private-200159c0-themes klasörünu silip restart yapın. themes klasörünu silince ekranların fabrika ayarına döner.(themes klasörünu silmeden önce yedeğini alın lazım olabilir) bu işlemi yaparsam olurmu acaba.

Konu Sahibi
akşam ayarlarım şimdi isteyim ok

Dostum Bahadır oldu sonunda
1-,, E-mail 8x3.sis ,, bende kurulu değildi (kurdum olmadı-sildim).
2-,, E-mail 8x3.sis ,,kurmadan önce mif dosyalarını değiştirdim
3-Reset ve sonuç olumlu oldu.
[/URL][/IMG]

İlgin için çok teşekürler dostum

Konu Sahibi
hayırlı olsun dostum

migital clok kardeş bu minik sati kullanıyordum font değiştirince saat böyle gösteriyo ôrnek 14: . . Böyle bazende böyle . .:27 çözüm ?

Tepkiler: yaren_dede
    Konu Sahibi
migital clok kardeş bu minik sati kullanıyordum font değiştirince saat böyle gösteriyo ôrnek 14: . . Böyle bazende böyle . .:27 çözüm ?

font değiştirince dijidal saatlerin hepsinde aynı sorunu yaşarsın çünkü rakamlar sığmıyor

font değiştirince dijidal saatlerin hepsinde aynı sorunu yaşarsın çünkü rakamlar sığmıyor

kardeş sığıyor küçük saten arada yapıyo öyle

- - - Eklendi - - -

small Digital Clock mini kardeş bunda sorun olmuyo bunu aynı onun gibi siyah şeffaf yapamazmıyım

Abi çok . Sadece açık uygulamalar widget linkinde bir problem var. Kontrol edebilir misin?