bella tema istek

Sponsorlu Bağlantılar

turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
bella tema istek
arkadaşlar çok fazla tema var ve bilgisayarım olmadığı için telefondan bakması uzun ve yorucu oluyor ve epeyce baktım bi türlü bulamadım. Istediğim tema sade olsun özellikle açık renk beyaz olabilir ikonlar abartılı olmasın bi ara premium gibi temalar vardı onları bulamıyorum. Yani kısaca sade bir tema arıyorum yardımcı olur musunuz

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
arkadaşlar çok fazla tema var ve bilgisayarım olmadığı için telefondan bakması uzun ve yorucu oluyor ve epeyce baktım bi türlü bulamadım. Istediğim tema sade olsun özellikle açık renk beyaz olabilir ikonlar abartılı olmasın bi ara premium gibi temalar vardı onları bulamıyorum. Yani kısaca sade bir tema arıyorum yardımcı olur musunuz
Flatlands v0.3 iOS7 by 1theo0BaCkwarDs - Nokia Belle - MaxiCep al sana sade ve beyaz renk tema :) iconlar falan hoşuna gidiceek bi kurup dene derim :)

turkmenx

turkmenx

Üye
    Konu Sahibi
evet güzel tema ama menü tusları işi bozuyor bin tane resim var hiç biri uymuyor temaya :) ama yenisini bulana kadar mecbur bunu kullanacağız :) teşekkürler ii

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
sade istedin orjinal menü tuşları var, bin resim değil konudaki resim önemli :) :rica:
Green on Black Pro belle theme - MaxiCep beyaz değil ama pro temalardan biri bunuda bi dene :)

Üst Alt