Belkide Son Veda...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Belkide Son Veda...
Bu aralar sessizleşti hüzünlerim Ağlıyorum fakat gözlerimden gelmiyor yaş.

Yanlızım!tıpkı gecenin yıldızlara bağışladığı sessizlik gibi bende sessizim susuyorum.
Karanlık!Gözlerimin ışığıyla seni aramak isterdim ama o ışıklarıda kaybetmişim üzgünüm...
duvarlar...karanlık soğuk yanlız duvarlar!

Aralarında kaldım.Bir ses duyuyorum kulaklarımda uğulduyor.etrafıma bakıyorum duvarlarda kan izleri var geceye tek renk katan izler bunlar.

Nerden geldiğini düşündüğüm bu izlerin daha sonra bileklerimin kanadığını farkedince anlıyorum.
Bileklerim kanıyor...Öyle aceleci tavırlarla damlıyor ki her damla daha da hızlı gitmek istercesine yaklaşıyor ölüme.

Süzülüyor parmaklarımdan.Kanlar! akıl almaz derecede ürkütüyor bedenimi bu kırmızılık.siyah bir gecede bileğimden damlayan kanlarla dört duvar arasında bekliyorum.**üm geçiyor yanımdan,hissediyorum.

Meleklerim aklıma geliyor sonranerde olduklarını düşünüyorum sana gönderdiğimi hatırlıyorum bir anda senin olsun demiştim ben senin şeytanlarınla yaşamayı öğrenmiştim.
Yanlızım! Bileklerim hala kanıyor kan oldu elbisem yazık oysa en sevdiğim elbisemi giymiştim bu gece belki gelirsin diye.
Kalbimi duyabiliyorum yavaşladı.Bi an gölgen geçti yanı başımdan.
son yolculuğuma uğurlar mısın beni ? İhtiyacım var sana meleklerim senin yanında.Kalbim sanırım duruyor.Yıldızlarda uzaklaşmaya başladı onlarda terkediyor beni.Uğurlar mısın beni son yolculuğuma? en sevdiğim elbisemide giydim ellerimden kan bulaştı kirlendi olsun kızma bana.Özledim seni gitme ne olursun Kalbim duruyor hissediyorum... Son kez elimi tutar mısın ?Gidiyorum! yaşamıyorum artık aranızda...

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Çok güzelmiş :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt