Belirtilen sistemde kasmayacak oyun tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Belirtilen sistemde kasmayacak oyun tavsiyesi
Uzun zaman sonra bu konuyu tekrar açayım dedim . Bilgisayar epey eski fakat hala bu sistemde kasmayan ama grafikleri de güzel oyunlara denk geliyorum . Bilenlerden öneriler bekliyorum . (Daha çok aksiyon tarzı tercihimdir)
İntel i3 M350 2.26-.2.27 Ghz
AMD Mobility Radeon HD 5470 512Mb
3GB Ram
Var olan/bilgiğim oyunlarım : Assassin's Creed (1-2-Brotherhood-Revelations-3-4-Rogue) , M&B Warband , F1 2013 , CS:GO , Blur , PUBG Lite , CoD serisi , Crysis 1 , Pes 2013 , Euro Truck Simulator 2 , Minecraft , Gta VC , Gta San , CS 1.6 , Age of Empires 2 :bud:
Mesaj birleştirildi:

Zannedersem daha çok işlemcim sıkıntı çıkarıyor 2GB Ram isteyen efsane oyunlar var da işlemciden kaybediyorum -_-

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Adamım sen işlemci ve ramdan kaybediyorsun. Senin anakart marka model ne ?

Ekran kartın iyi. Amd mobility 4850 hd series var bende.
İ5-3470 3.2 - .3.6 ghz
10 gb ram ile en son crysis 2 ' de 30 fps civarı aldım.

Bitpazarını falan dolaş ucuza ram denk gelir. Çalışırsa birde tadından yenmez.

Deltaforce kesinlikle oyna. Gta3 . Laptop değil mi bu ? Ram miktarın fazla olsa önerim daha çok olabilirdi.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Laptop evet . Deltaforce'nin 2 tanesini bitirdim , Gta 4'ü de kasarak da olsa oynatmıştı :) 3 ağırıma gidiyor :D

• Beğen
Claude Speed

Claude Speed

Üye
cod serisini oyna

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643 ve MAERKEK
Claude Speed

Claude Speed

Üye
emulatorle android oyunlarını oyna yada ppsspp emulatorle psp oyunları oyna(god of war falan)

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Facebook oyunları

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bak sen en iyisi bir oyun kronolojisi sitesi bul. Bak bakalım.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
system requirements lab ' dan bakıyordum genelde de burdan direk tavsiye olursa diye yazdım :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hitman Absolution Oynadınız mı?

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hitman Absolution Oynadınız mı?

Tam ona bakıp bu konuyu açmıştım aklımda o vardı :D ama evde 2 küçük kardeşim var maalesef onlar oynamadan durmaz 1. sınıf çocuğu için de ağır gibi sanki . Beni o kısıtlıyor :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Call Of Duty Modern Warfare 3 ' ü indirdim az önce kasmadan oynatıyor düşük sistemi olanlar deneyebilir

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Adamım sen işlemci ve ramdan kaybediyorsun. Senin anakart marka model ne ?

Ekran kartın iyi. Amd mobility 4850 hd series var bende.
İ5-3470 3.2 - .3.6 ghz
10 gb ram ile en son crysis 2 ' de 30 fps civarı aldım.

Bitpazarını falan dolaş ucuza ram denk gelir. Çalışırsa birde tadından yenmez.

Deltaforce kesinlikle oyna. Gta3 . Laptop değil mi bu ? Ram miktarın fazla olsa önerim daha çok olabilirdi.
Ekran kartın dandik sanırım ben GT 730 ile Crysis oyunlarını rahat 40 50 FPS arasında oynadım. Ayrica işlemcim çok eski olmasına rağmen. Ya da sen oyun ayarlarını yüksek tutuyordun. Ben bu makinede GTA 5 i orta ayarlarda kasmadan oynamıştım.
Mesaj birleştirildi:

system requirements lab ' dan bakıyordum genelde de burdan direk tavsiye olursa diye yazdım :)
O siteye güvenme. Benim bilgisayar için modern warfare serisini calistirmaz diyordu full ayarlarda bitirdim seriyi. O site yanıltıcı bilgi veriyor.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ekran kartın dandik sanırım ben GT 730 ile Crysis oyunlarını rahat 40 50 FPS arasında oynadım. Ayrica işlemcim çok eski olmasına rağmen. Ya da sen oyun ayarlarını yüksek tutuyordun. Ben bu makinede GTA 5 i orta ayarlarda kasmadan oynamıştım.
Mesaj birleştirildi:

O siteye güvenme. Benim bilgisayar için modern warfare serisini calistirmaz diyordu full ayarlarda bitirdim seriyi. O site yanıltıcı bilgi veriyor.
Orta seviyede tutuyorum. Vysnc açık. Overclock yapıyorum ram hızına.

SHS

SHS

Üye
Skyrim oyna 10 yıllık oyun ama anlatılmaz yaşanır, adama selam veriyorsun görev veriyor 🤣

• Şaşırdım