Beles internet

Sponsorlu Bağlantılar

Rich_Toff

Üye
wlll ben denedim yapamdım

batrixxx

Üye
Oha!. Daha neler cikacak su teknolojinin gozunun yagini yigim ben.

cilginfirari

Üye
çalismiyor bu yontemmm kesmeyin

protest

Üye
ben de denedim calismadi

ibonline

ibonline

Üye
olmuyor kafayı sıyırdım

İbo Bey

Üye
Originally posted by ibonline@May 18 2005, 10:49 AM
olmuyor kafayı sıyırdım
[post=57637]Quoted post[/post]​
Taaaa başında söyledik olmuyor diye ama bi bakan yok ki! Konuyu açan da kayıp herlade :D

secret1

Üye
Originally posted by knuur@May 2 2005, 04:13 PM
benim meak ettiğim şunlar;
1-BT bir taşıyıcı değildir ki internete taşıyıcı olarak ne kullanıyorsun
2-Pc suit programı ile bağlantılı ise telefonunu bağlantı menusunden sync seçeneğinden bağlantı profili yaratıyorsun ki bunun internete bağlanma ile uzaktan yakından alakası varmıdır...

arkadaşlar bu şekilde bedava internete bağlanılamaz...
[post=44304]Quoted post[/post]​

cemoka

Üye
bende beceremiyenlerdenim yapabilen varsa örnek göstererek yazsın lütfen

hasank

Üye
olmuyo olmuyo olmuyo

yose>>>

Üye
arkadaşlar bu telefondan internete girmr olayı warya ben diorumki bunu kabloyla yapsak olmazmıusb kablosuyla ....................................................

delimakina

Üye
BEYLER BEN BUNU ADSL'DE DENEDİM KABLOSUZ OLANINDA GAYET BASARILI O SİSTEMİN Bİ ADI VARDI UNUTTUM AMA BLUTOOD FALAN BUNU YENİ DUYDUM

cilginfirari

Üye
denemeye değmez saçma bir bilgi tümüyle yalan

_KadirşinaS_

Üye
Ben şimdi denedim . Çok iyi bea. Ellerin dert görmesin

paratoner

Üye
saol arkadas1m.... :P

berkant10

berkant10

Üye
olmuyo olmuyo uç gundur ugrasıyom en ufak bi sonuç yapan bir aalahın kulu sunu anltsa ya resimli ornekli ne iyi olur

oksijen

Üye
bende çok uğraştım ama yapamadım, yapan biri kendine göre bir anlatsa, sanırım atladığımız bir yer var.

saygılar

dinde

dinde

Üye
benimtelde böyle bişey yok Veri Taşıyıcısı :GPRS........veri taşıyıcı paket diye bişey var ne yapmalıım

emreakcali

emreakcali

Üye
Originally posted by dinde@Aug 30 2005, 12:23 AM
benimtelde böyle bişey yok Veri Taşıyıcısı :GPRS........veri taşıyıcı paket diye bişey var ne yapmalıım
[post=148619]Quoted post[/post]​
6630 dada öyle hakkaten neyapmak gerek

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ben bunu mpx de yaptım hatta maxicepe bağlandım(telefon modem olarak gorunuyor) güzel bir deneyimdi

tracksster

Üye
Arkadaşlar bluetooth lada bağlanılıyor ama çokkk zor birşey onun için usb kablo ile 5 dk ka içinde herşeyi tamamlayıp paşa paşa girebilirsiniz gprs üzerinden eywallah !!!!!!!!

Rapimi çarmağa gerenleri tracksster geri geldi hiçbişey ölmeden yer altı değil tracksster dirildi !

Üst Alt