Beles internet

Sponsorlu Bağlantılar

skullhunter

Üye
    Konu Sahibi
Beles internet
Cep Tel. ile bedava internete Girmek

Bir Bluetoothlu telefon ve Bluetooth adapter olan her bilgisayarla cep telefonunuzu bedava internete sokabilirsiniz..

Telefonda yapmanız gerekenler:
1. Ayarlara girin.
2. Bağlantı, sonra erişim noktalarına gidin.
3. Seneçeneklerden Yeni Erişim Noktası -> Varsayılan Ayarları Kullan.
4. Oluşturacağınız yeni Bağlantı Noktasında şunları yazın.
Bağlantı Adı : İstediğiniz bir şey yazın.
Veri Taşıyıcısı :GPRS
Erişim Noktası Adı : Bluetooth cihazının adı. (Bunu doğru olarak girmeniz çok önemli)
Kullanıcı Adı : Yok
Doğrulama : Normal

Bilgisayarda yapmanız gerekenler:
1. Önce bilgisayarınıza PcSuite programını kurun ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
2. Denetim masasındaki Bluetooth Aygıtlarına tıklayın.
3. Com Bağlantı Noktaları sekmesine tıklayarak yeni bir Com Bağlantı Noktası ekleyin.
4. Saatin yanında görülen simgeden bu eklediğiniz bağlantı noktasını seçin. PcSuite telefonunuzla bağlantı kurduğunda simgenin değiştiğini göreceksiniz. Bunu yapmadan önce telefonunuzun bluetooth özelliğini aktif etmeyi unutmayın.

Telefonunuzda oluşturduğunuz erişim noktasını Opera, Agile Messenger, WirelessIRC gibi programlara tanımlayarak evde, ofiste, işte, okulda bedava internete bağlanabilirsiniz. Yalnız bu erişim noktası wap için kullanılamıyor

• Beğen
Tepkiler: naytıngen

SerSeri_KaLP

Üye
doğru ise baya bir işe yarar bedava internet yinede saol ama bende adsl var aylık 49 milyon veriyorum 30 gün 24 saat internet kullanıyorum birde başkalarına ağ çektim 4 kişiye hepsinden 15 alıyorum aylık bana da beleş e hatta kazanıyorum bile

KaKa

Üye
yalniz ben bt cihazinin adi olarak ne girecem?? bt cihazinin uzerinde epox yaziyor fakat yuklenen hali ile WIDCOMM oluyor ne yazacam ben? saygilar..

p3quod

Üye
yardımlar için tesekkurler

bunraku

Üye
:artı:

ates

ates

Üye
Originally posted by KaKa@Apr 27 2005, 12:13 PM
yalniz ben bt cihazinin adi olarak ne girecem?? bt cihazinin uzerinde epox yaziyor fakat yuklenen hali ile WIDCOMM oluyor ne yazacam ben? saygilar..
[post=40169]Quoted post[/post]​

CVP GELDİMİ...NE YAZACAKMIŞIZ EPOX MU WİDCOMM MU.PAYLAŞALIMMI ;;)

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
iyide pc de internet varken onu bluetooth ile internete bağlamanın ne anlamı var?tek anlamı wap ı kullanmak tamamda onun için değilmi maxcicep zaten...

ookuducu

Üye
harika ya oldu sonunda tşkler

wolf2836

Üye
gercekten cok güzel

skyboy

Üye
bluetooth adı soran arkadaslar cihazın adı degil yuklediginizde bilgisayara bi ad verir onu gireceksiniz. mavi bluetooth simgesinin ustune gelin ve mouse tutun "bluetooth on ...." yazar on dan sonraki yazmanız gereken isimdir

knuur

Üye
benim meak ettiğim şunlar;
1-BT bir taşıyıcı değildir ki internete taşıyıcı olarak ne kullanıyorsun
2-Pc suit programı ile bağlantılı ise telefonunu bağlantı menusunden sync seçeneğinden bağlantı profili yaratıyorsun ki bunun internete bağlanma ile uzaktan yakından alakası varmıdır...

arkadaşlar bu şekilde bedava internete bağlanılamaz...

ayarci34

Üye
teşekkürler....

goko09

Üye
Saol baya bi işe yarar bu bilgi!!!

Timothy

Üye
nasıl ya şimdi telefonumdan kontör gitmeyecek mi sanki??

delen

Üye
tesekkurler deneyelım bakalım olacak mı

turquise

Üye
arkadaslar merhaba, :artı: :artı: :artı:
hepinize konyadan selamlar sewgiler, benim sorum su;
bende p910i war masa basinda olmadigim zaman msn i kullanmak istiyorum telefonuma bazi programlardan kurdum ayarlari yaptim ve baglandim, ama en hesapli sekilde nasil baglanabilirim? kontorlu olarak avea telsim we turkcell hatlarim var hangisi daha hesapliysa onunla baglanabilirim birde baglanti ucreti konusunda bilgilendirirseniz sewinirim, simdiden herkese tesekkurler, hayirli gunler... ;;) ;;) ;;)

İbo Bey

Üye
Originally posted by turquise@May 12 2005, 12:25 PM
arkadaslar merhaba, :artı: :artı: :artı:
hepinize konyadan selamlar sewgiler, benim sorum su;
bende p910i war masa basinda olmadigim zaman msn i kullanmak istiyorum telefonuma bazi programlardan kurdum ayarlari yaptim ve baglandim, ama en hesapli sekilde nasil baglanabilirim? kontorlu olarak avea telsim we turkcell hatlarim var hangisi daha hesapliysa onunla baglanabilirim birde baglanti ucreti konusunda bilgilendirirseniz sewinirim, simdiden herkese tesekkurler, hayirli gunler... ;;) ;;) ;;)
[post=52953]Quoted post[/post]​

Arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum! Sonra ise konuyu yanlış yerde açtığını belirtiyorum ama bunu daha burada yeni olmana bağlayarak hoş görüyorum. (Yönetici gibi konuştum sanki yav :( Kusura bakmayın Yönetici arkadaşlarım :ah: )

Ayrıca konuyu doğru yerde açarsan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır!

Freeonur

Üye
SLM BEN KONULARA SONRADAN BAKIYOR VE YAZIYORUM KUSURA KALMAYIN

BUGÜN DENİCEM ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER SAĞOL ARKADAŞIM İYİ ÇALIŞŞMALAR

cepix

cepix

Üye
becerebilen warmı warsa yazsın yaw boşuna yorulmayalım :)

cagersoy

Üye
Arkadaşlar gercekten işe yarıyor mu bu teknik bilgilendirirseniz sevinirim

Üst Alt