Beles internet

Sponsorlu Bağlantılar

berkant10

berkant10

Üye
bu erisim noktasına tam olarak hala anlamıs degilim bisey daha bağlantı kurarken bağlantı adına ve parolaya normal kullandıımz ttnetin sifrelesini mi yazcaz bi turlu cozemedim

Caine

Caine

Üye
olmayacağını düşündüğümden deneme zahmetine bile girmemiştim :DD

puraq

Üye
abi olmuyor olmuyor olmuyorrr. bağlanmya çalıştığımda telden bilgisayardaki bağlantı kesiliyor yaa :off:

reddevil

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jun 17 2005, 11:15 AM
Ben şimdi denedim . Çok iyi bea. Ellerin dert görmesin
[post=87401]Quoted post[/post]​

abi azıcık açsak şu konuyu ben yapamadım resimle falan gösterirmisin :help:

reddevil

Üye
Originally posted by FrontmaN@Aug 30 2005, 12:27 AM
ben bunu mpx de yaptım hatta maxicepe bağlandım(telefon modem olarak gorunuyor) güzel bir deneyimdi
[post=148628]Quoted post[/post]​

bunu resimle falan göstersene bu arda mpx nedir

reddevil

Üye
Originally posted by Caine@Aug 31 2005, 11:55 PM
olmayacağını düşündüğümden deneme zahmetine bile girmemiştim :DD
[post=151041]Quoted post[/post]​

ama yapanlar var
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

aylev

Üye
kuyuya birisi taş atıyor herkes onun peşinden gidiyor arkadaşlar yok öyle bir olay sallıyorlar bence bu kadar insan bunu yapamıyor.

mgenc2001

Üye
ya peki bende veri taşıyıcısında paket veri var gprs yok birde şifre sorma sifre vede anasayfa butonları var bunları napıcam cevap verirseniz tşk ederim telefonum 6630..

eagle30

Üye
arkadaşlar 6230i si olup yapan varsa detaylıca anlatırmı burada bizde yapalım.

kaklen

kaklen

Üye
<div class='quotetop'>(skullhunter &#064; Apr 26 2005, 04&#58;35 PM) [post=39774]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Cep Tel. ile bedava internete Girmek

Bir Bluetoothlu telefon ve Bluetooth adapter olan her bilgisayarla cep telefonunuzu bedava internete sokabilirsiniz..

Telefonda yapmanız gerekenler:
1. Ayarlara girin.
2. Bağlantı, sonra erişim noktalarına gidin.
3. Seneçeneklerden Yeni Erişim Noktası -> Varsayılan Ayarları Kullan.
4. Oluşturacağınız yeni Bağlantı Noktasında şunları yazın.
Bağlantı Adı : İstediğiniz bir şey yazın.
Veri Taşıyıcısı :GPRS
Erişim Noktası Adı : Bluetooth cihazının adı. (Bunu doğru olarak girmeniz çok önemli)
Kullanıcı Adı : Yok
Doğrulama : Normal

Bilgisayarda yapmanız gerekenler:
1. Önce bilgisayarınıza PcSuite programını kurun ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
2. Denetim masasındaki Bluetooth Aygıtlarına tıklayın.
3. Com Bağlantı Noktaları sekmesine tıklayarak yeni bir Com Bağlantı Noktası ekleyin.
4. Saatin yanında görülen simgeden bu eklediğiniz bağlantı noktasını seçin. PcSuite telefonunuzla bağlantı kurduğunda simgenin değiştiğini göreceksiniz. Bunu yapmadan önce telefonunuzun bluetooth özelliğini aktif etmeyi unutmayın.

Telefonunuzda oluşturduğunuz erişim noktasını Opera, Agile Messenger, WirelessIRC gibi programlara tanımlayarak evde, ofiste, işte, okulda bedava internete bağlanabilirsiniz. Yalnız bu erişim noktası wap için kullanılamıyor
[/b][/quote]
saolda gprs olmuyomu

gknky

gknky

Üye
çok saol hocam deicem

kaklen

kaklen

Üye
arkadaşlar mumkun çunku aynı seyı ben ırda (kızılottesi) cıhazla yapıyom hattım telsim bagalanıyom gayet iyi bir baglantı tabi downloadları saymazsak

kaklen

kaklen

Üye
<div class='quotetop'>(yose>>> &#064; Jun 15 2005, 11&#58;02 PM) [post=86237]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar bu telefondan internete girmr olayı warya ben diorumki bunu kabloyla yapsak olmazmıusb kablosuyla ....................................................
[/b][/quote]
olur tek yapman gereken telofonunu modem olarak tanıt ve bir ag baglantısı kur
aynı ev teleofonu hattı gibi

kaklen

kaklen

Üye
arkadaş bunu nesi beleş sadece gprs i kullanıyo yanı yıne telefondan oduyosun artı çok kotu bır baglantı çok yavaş

kaklen

kaklen

Üye
bunun nesi beleş

..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
<div class='quotetop'>(knuur &#064; May 2 2005, 03&#58;13 PM) [post=44304]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
benim meak ettiğim şunlar;
1-BT bir taşıyıcı değildir ki internete taşıyıcı olarak ne kullanıyorsun
2-Pc suit programı ile bağlantılı ise telefonunu bağlantı menusunden sync seçeneğinden bağlantı profili yaratıyorsun ki bunun internete bağlanma ile uzaktan yakından alakası varmıdır...

arkadaşlar bu şekilde bedava internete bağlanılamaz...
[/b][/quote]
valla ben bişi anlamadım bu işten

zartan

zartan

Üye
paylaşım için teşekkürler

vetferhat

Üye
Bluetooth configurations) bende bu yok neysee artık gözükmüyor yardımcı olun

lliseli

lliseli

Üye