Belarc Advisor 7.2x Download

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Belarc Advisor 7.2x Download
Tanıtım:
Bilgisayarınızda yüklü programlar, programların lisans seri numaraları, sistem özellikleri, sistem ve program güncelleştirmeleri gibi birçok konuda bilgisayarınızın içinde mevcut olan içeriği görüntülemek için profesyonel tarzda bir programdır.
Artık bilgisayarınızın özellikleri hakkında başkalarına danışmak zorunda kalmayacaksınız.
Bilgisayarınızda güncelleştirmeleriniz tam yüklümü veya yüklü olan ve lisanslı bir windows veya herhangi bir programınızın seri numarası neydi ?
Başka yerde aramanıza gerek kalmayacak çünkü artık hepsi bu programda gösterilecek.
Bilgisayarı hakkında bilgi sahibi olmayan ve öğrenmek isteyen veya sistem uzmanları için ideal bir program.
NOT : Programı kurduğunuzda hemen sisteminizde 15-20 saniye gibi kısa bir sürede bir tarama yaparak otomatik olarak internet tarayıcınızda bir sayfa açılır. Açılan bu sayfa bahsedilen programın çalıştığında bulduğu sonuçların gösterildiği sayfadır.
Bu sayfayı anlamadan yanlışlıkla kapattıysanız üzülmeyin, çünkü bu sayfa programın kurulu olduğu dizinde yani “C:\Program Files\belarc\advisor\system\tmp\bilgisayarınızın_a dı.html şeklinde kaydediliyor. Bahsedilen yere girerek her türlü donanım ve yazılım bilginizi içerek bu sayfayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Desteklediği İşletim Sistemleri :
Windows 95/98/Me, NT 4, Windows 2000, XP ve Windows Server 2003.
Desteklediği İnternet Tarayıcılar :
Internet Explorer 3 veya Netscape 3, ve daha yüksek versiyonlar. Ayrıca Opera, Mozilla, ve Firefox tarayıcılarda da çalışmaktadır.
Lisans :
Sadece kişisel kullanım için ücretsizdir. Eğitim kurumları, devlet kuruluşları ve askeri kuruluşlarda kullanımı ve kurulması
Sürüm : 7.2x
Boyut : 1.64 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Belarc, Inc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt