Beğenilerin İçin Sağol Aras abi ( x–scarface )

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:oke: :D

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
CABBAR

CABBAR

Üye
Bende teşekkür edeyim ya beğeniye boğdu beni de

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
Kardeşler önemli değil sen beğenmezsen ben beğenmezsem nasıl çıkar bu karanlıklar aydınlığa diyor ve sizi üç evetle uğurluyorum :kro2:

• Beğen
Tepkiler: achambo
achambo

achambo

Üye
beni niye beğenmedi:ehe

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
Beni boğdu mu ? :hih:

• Beğen
MrTech

MrTech

Üye
bogalim panpa ayipsin

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
18 beğeni gelmiş toplam :D aykut abi ve sen :ehe 3-5 tanede diğerleri :hmmm toplam 369 oldu beğeni mesaj sayısıda 2.175 :bleh:

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
378 beğeni şaşkın :kro2:

- - - Eklendi - - -

Hem ne yapayım beğenmek için forumda arkandan mı dolanayım :ehe

Legendary.

Legendary.

Üye
:naughty: Allah razı olsun :eller: Mobilim beğenemiyorum :kotu:

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
Beeğenme ö.değil :)

Akıncı

Akıncı

Üye
başka beğenen yok zaten he aras abi :ehe

x-scarface

x-scarface

Üye
:bilmm

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt