Bedirhan Gökçe, Sivas'ta Konser Verecek"Buruciye Yaz Akşamları" Etkinliği Kapsamında Şair, Müzisyen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
s@hr@

s@hr@

Üye
    Konu Sahibi
Bedirhan Gökçe, Sivas'ta Konser Verecek"Buruciye Yaz Akşamları" Etkinliği Kapsamında Şair, Müzisyen
"Buruciye Yaz Akşamları" Etkinliği Kapsamında Şair, Müzisyen Ve Seslendirme Sanatçısı Bedirhan Bir Konser Düzenleyecek.

Her hafta Sivaslılara tarihi Buruciye Medresesi önünde hoşça vakit geçirme imkanı sunan Belediyesi, bu etkinliklerden birini daha bu hafta sonu gerçekleştirecek.

Belediyesi, "Buruciye Yaz Akşamları" etkinliği kapsamında şair, müzisyen ve seslendirme sanatçısı Bedirhan konseri düzenleyecek.
Kent meydanı Buruciye Medresesi önündeki program, 31 Temmuz 2010 Cumartesi günü saat 20.30 başlayacak.

Belediyesi, şehrin işlek caddelerinde büyük afişlerle duyurusunu yaptığı konser programına bütün halkını davet etti.
BEDİRHAN KİMDİR
1988 yılında TRT'nin açtığı seslendirme sınavlarında başarı göstererek günümüze kadar seslendirdiği onlarca parçalarla ve şiirlerle tanınmıştır.
Sanatçının onlarca sesli şiir kayıtları ile denemeleri olup, bu şiirlerini albüm haline getirmiştir. Sanatçı birçok özel kanalda şiirlerini seslendirdiği programlar yapmıştır.

Bedirhan 2003 yılında ise .A adlı yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu'nun yaptığı TV dizisinde rol almıştır. Ayrıca TRT'de yayınlanan "Bedirhan ile Gecenin Kıyısında" adlı programı sunmuştur.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve tragedie

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
sivasta olsaydım giderdim :(

^^Positive^^

Üye
Ben Gideceğim:DSenin Yerinede Dinlerim:D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
gelmek ısterdım ama aramızda mesafeler var..yıne radyodan dınleyecegım abimi:hmmm

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
wayyy güzelmiş:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...