bedava tv lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

emreolol

Üye
    Konu Sahibi
bedava tv lutfen
ya bi allahin kulu yokmu pm den gonderecek linki ne dilerse dilesin yapabilecegim biseyse yaparim.

- - - Eklendi - - -

herhangi bir uygulama veya oyunda bir istekte bulunursa yardim ederim...

bu arada tv linki (((((((((APK)))))) uzantili olmasi lazim android kullaniyorum sonucta

restmod

restmod

Üye
Markettten tvgo uygulamasini indir tv izlemek icin 2gde bile gayet iyi calisiyor

emreololol

Üye
Markettten tvgo uygulamasini indir tv izlemek icin 2gde bile gayet iyi calisiyor

yanlis anladiniz hocam galiba beles olan internet paketi veya wifi olmadan calisan tvden bahsediyorum

hızırgibi

Üye
internetsiz dior kardesim

restmod

restmod

Üye
Telefonunun analog tvsi yoksa oyle bisey yapabilecegini sanmiyorum anca cin mali tellerde var o 3-5 tane kanal cekiyor onlardada

plusnettr

plusnettr

Üye
Vodafone Mobil TV nin linklerini diyor sanırım kapanmıştı eskileri yok kardeş burada olmaz o dediğin :D

kanarya55

kanarya55

Üye
evet olmaz zaten:d yasak çünkü bende kullanıyordum beleş tv ama kapandı bir tane akıllı insan beleş tv linki vodafone forum sayfasında paylaşmış ve açığı kapattı vodafone :)bizde ortada kaldık :d:)

plusnettr

plusnettr

Üye
Linkler sunucu değişmedi de aradaki rakamlar değişti. Onlarda ne oldu bilen biliyor neyse :D

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
evet kardesim bende rica ediyor.gonderrmisin

ssusku

ssusku

Üye
bi yardımcı olun lütfen ya bizede gönderin :(

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
evet arkadaslar eger tv adreslerı calısıyorsa ozelden mesaj atın ızleyelım beklıyorum...

emreolol

Üye
    Konu Sahibi
yav hadi be ucret filan isterseniz bile gonderirim bi sekilde ilk once verin linki tabiki calisiyomu bakayim calisirsa zaten sozum soz gonderirim...

Bahaxi

Bahaxi

Üye
arkadaşlar spb tvyi yükleyin.sorunsuz çalışıyor:oke:

emreolol

Üye
    Konu Sahibi
kanarya55

kanarya55

Üye
he eskidendi:d ama hala beleş internet kullanıyoruz %:d

Bahaxi

Bahaxi

Üye
opera hander başka tv başka kardeş:zzz:

emreolol

Üye
    Konu Sahibi
opera hander başka tv başka kardeş:zzz:

eskiden dediginiz 2 3 hafta onceye kadar kullaniyoduk iste tv ninde handeri vardi bilenler bilir.hala yaninda olanlar vardir belki bir isik bekliyorum ama gorunuse gore kimsede yok.

- - - Eklendi - - -

operayi da kapatsalar teli kullanmamki la zaten konusma veya mesajlasma filan hic kullamiyorum internet icin kullaniyorum paket cikarsa kullanicazda adam gibi paket cikardiklari yok iste

Bahaxi

Bahaxi

Üye
vodafone operayıda kap.atmaya çalışıyor ama biraz zor iş o.:eller: tv beni pek ilgilendirmiyo pek spb tvxi kullanıxorum o bana yetiyor

Üst Alt