Bedava Sms Sitelerine Dikkat!

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Bedava Sms Sitelerine Dikkat!
Arkadaşlar bedava sms siteleri nasıl bedava oluyo düşündünüz mü? Bu siteler sizin yazdığınız telefon numaralarını satıyorlar. Zaten pek çoğu verimli çalışmaz. Amaç telefon umaralarını kaydedip reklam amaçlı kullanım için veya sahtekarlık amaçlı kullanım için satmaktır.tabi mesajla brlikte virüs gönderme ihtimalide oldukça yüksektir. bu gün yapacağınız 3 kuruş kar yarın tanıdığınıza gelen bir telefon un ücretli ve milletler arası olması nedeni ile hatta dolandırıcılık mesajları ile kat kat fazla olarak sizden çıkabilir. Lütfen her bedavaya balıklama dalmamaya özen gösterin.Güvenmediğiniz nerede ve kime ait olduğu belli olmayan sitelerden çevrenize mesaj göndermemeniz sadece tavsiye edilir.
Alıntı

• Beğen
Tepkiler: Haluk.

dj-betaniye

Üye
cok tsk :/ ben kullandim insallah sorun olmaz

messevim

messevim

Üye
uyarı için teşekkürler. Ancak şu ana kadar kullandigim bedava sitelerin yan etkilerini görmedim şahsen. Ama haber doğru olabilir.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
HakLI

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
-Emre

-Emre

Üye
Sadece 24 smsi kullanıyorum çünkü buna güveniyorum =)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Tesekkurler uyari icin :) SMS'ten onay alinmadiktan sonra pekte bir sey yapalamaz :) Zaten bizde de pek bir kontor yok :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
haklı

Akıncı

Akıncı

Üye
kullanmadım gerek de yok

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
Bende hiç kullanmadım

mqeen

mqeen

Üye
Tsklr dostum çok haklısın ama ara sıra çok acil lazım oluyor napalım :)

marist

marist

Üye
Teşekkürler, olabilir böyle bişey.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Haklı bedava şey nerde görülmüş kim zararına bişey yapar ki
Haber için teşekkür

phasan

phasan

Üye
ben en cok s-sms sitesı vardı onu kullanıyordum oda tandıgımın sıtesı oldugu için

HeavyXS

HeavyXS

Üye
Sevmedigim adamlara mesaj mı atsam napsam :D

Üst Alt