Bedava msjlaşma programsız (sadece turkcell)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
Bedava msjlaşma programsız (sadece turkcell)
ARKADAŞLAR YİNE KARŞINIZDAYIM AMA BU SEFER KENDİ BULDUGUM BİR YÖNTEMLE PROGRAMSIZ KARŞINIZDAYIM KONUYUA HEMEN GİRECEGİM BİLDİNİZ GİBİ TÜRKCELL DE FACEBOOK A GİRMEK BEDAVA HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ NASIL KARLAR EDİNEBİLİRİM DİE BİRGÜN MSJ HAKKIM BİTTİNDE AKLIMA Bİ ANDA DANK ETTİ SİZİNLEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM ARKADAŞLAR ŞİMDİ TELEFONUNUZDAN
0.FACEBOOK.COM YAPIN MSJ ATICAĞINIZ KİŞİNİN PROFİLİNDEN MESAJ GÖNDER DİYİP YAZIN VE GÖNDERİN ÇOK BASİT BİŞEY AMA ÖLE ÇOK KİŞİNİN AKLINA GELMEZ BENDE SEVGİLİMLE BÖLE KONUŞODUM BİR TEŞEKKÜR YETER ARAKADAŞLAR :heyo::heyo::heyo::oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

• Beğen
Tepkiler: ● aLuvi ●

arkee

arkee

Üye
arkadasım gayette yanlısın varrr... sadece turkcell degil avea ve vodafonda bedava facebooka giris imkanı veriyor ama sadece giris imkanı yorum yapmak mesaj atmak yada resimlere bakmak gayette paralı deneyın gorun ben denedım aveadan dogum gunu kutladım 2arkadasımın ve 1.4 lira kredım dustu hemen avea musterı hizmetlerini aradım itiraz ettim cunku sistem sadece resim ve videolarda ucretlı oldugunu uyarıyor beni hic uyarmadan nasıl kredim duser dedım ve kredımı geri istedım verdilerde... sende insanları yanlıs yonlendirme ben pek samimi bulmadım deneyen arkadaslar onaylarsa o zaman inanırım nede olsa ben aveada denedim sen turkcellden bahsediyosun ama bence onlar bunu senden once dusunup onlemını almıslardır

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım gayette yanlısın varrr... sadece turkcell degil avea ve vodafonda bedava facebooka giris imkanı veriyor ama sadece giris imkanı yorum yapmak mesaj atmak yada resimlere bakmak gayette paralı deneyın gorun ben denedım aveadan dogum gunu kutladım 2arkadasımın ve 1.4 lira kredım dustu hemen avea musterı hizmetlerini aradım itiraz ettim cunku sistem sadece resim ve videolarda ucretlı oldugunu uyarıyor beni hic uyarmadan nasıl kredim duser dedım ve kredımı geri istedım verdilerde... sende insanları yanlıs yonlendirme ben pek samimi bulmadım deneyen arkadaslar onaylarsa o zaman inanırım nede olsa ben aveada denedim sen turkcellden bahsediyosun ama bence onlar bunu senden once dusunup onlemını almıslardır

arkadaşım ilk olarak sana teşkkür ediyorum bu güzel hatırlatman için ama ben kedim kaç kre yorum yaptım bende kredi düşmedi hiç sen yanlışmı yaptın yoksa saten sen bi resme bakıcaksan o hemen uyarıyor ücretli felan diot ben hemen iptal diorum ama senin nie öle yaptı hiç bilmiyorum

minoo

minoo

Üye
trkcell'de facebook bedava mı :s

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Resimlerde kota gidiyor arkadaş denedi de yorumları bilemeyeceğim gitmemesi lazım mantıken :)
Ayrıca bu yöntem mesajlasmak adına güzel bir yöntem :)
Gsm e açılsa hem tartışma hem de kullanım açısından daha yararlı olurdu diye düşünüyorum :)
Ve ayrıcaaaa büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır :)
Çok mu oldu ne :ehe

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
Resimlerde kota gidiyor arkadaş denedi de yorumları bilemeyeceğim gitmemesi lazım mantıken :)
Ayrıca bu yöntem mesajlasmak adına güzel bir yöntem :)
Gsm e açılsa hem tartışma hem de kullanım açısından daha yararlı olurdu diye düşünüyorum :)
Ve ayrıcaaaa büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır :)
Çok mu oldu ne :ehe
evet resmlere baktıgında m.facebook.com oluo sonra ücretlie geçio :)

--------------- Ekleme ---------------

trkcell'de facebook bedava mı :s
evet bedava 0.facebook.com ;)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bende diyorum 0 kontorle resimler neden açılmıyor:D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güzel yöntem

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
:islik

Aziz™

Aziz™

Üye
:islik

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi

he bu arada seni inandırmak için öznizleme koyucam tamammı dostum
yorum yapınca kontör denen bişe gitmio sne resme bakıp yorum yaprsan eger gider oda yorum yaptıgın için degil resme baktıgın için ama biLmiorum senin operatör faklı ondan olabiliri gibim geLio :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...