Bebeğim Olur Mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Kucuk kiz sinifta Fen Bilgisi dersinde birden parmak kaldiriverdi: "Ogretmenim ben bisey sormak istiyorum!!" "Evet seni dinliyoruz..?" "Benim anneannemin bebegi olur mu???" Ogretmen tabi cok sasirmis ama "anneanneler bebek yapmak icin biraz yaslidirlar" diye gülumsemis.. Bizim bidik yine sormus: "Peki annemin bebegi olur mu??" Ogretmen cevaplamis: "Annelerin bebegi olur ama yaslari ilerledikce bebekleri olma ihtimali de azalir" Derken kucuk kiz "Peki ogretmenim.."demis.. "ya benim bebegim olurmu??" Ogretmen gulmus: "Canim senin yasin daha cok kucuk, olur mu oyle sey??" Bunun uzerine arka siralardan erkek cocuklardan biri bagirmis: "BAAAAAK!!! BEN SANA BISEY OLMAZ DEMEMIS MIYDIM".

• Beğen
Tepkiler: CarpeDiemm19o5, Devil_Batu ve Tuba.Erva
"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Başlık biraz sakat olmuş.Güzel fıkra :D

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
:ehe

Febris

Febris

Üye
:) asdfghjkl

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
çok fena oww

mrtcn307

mrtcn307

Üye
sonunda koptum :D

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
[QUOTE="ForeverAlone";4240204]Başlık biraz sakat olmuş.Güzel fıkra :D[/QUOTE]

Bencede başlık biraz şey kaçmış :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: cemsidar
Gokcenyrc

Gokcenyrc

Üye
Öğretmene sorması içinde o vermiştir aklı kesin.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
sizi gidi sizi :)

CarpeDiemm19o5

CarpeDiemm19o5

Üye
:kop2:

Astrosman

Astrosman

Üye
Off. :naughty:

'TUĞ'

Üye
evcilik oyunu oynamışlar :naughty:

Mert045

Mert045

Üye
:ehe

'Lorelai

'Lorelai

Üye
[QUOTE="ForeverAlone";4240204]Başlık biraz sakat olmuş.Güzel fıkra :D[/QUOTE]

Bu cevap, fıkradan daha komik :ehe

oquz_esen

oquz_esen

Üye
:kop2 bak sen şu bacaksızlara :ehe

serkanoloji

serkanoloji

Üye
he he he he he

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
:D Beyin felç :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...