BBM v2.4.0.8 (Blackberry Messenger)

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
BBM'deki anlık sohbetler, sesli aramalar, resim paylaşma, sesli notlar gibi birçok özellik sayesinde arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelin. BBM'in resmi sürümünü BlackBerry'den hemen indirin.

Yenilikler:
- BBM sohbetlerine resimleri, dosyaları ve diğer içerikleri çok daha basitleştirilmiş şekilde ekleyebilme
- Uygulama içi bildirimler kullanıcıların en yeni BBM sürümünü indirmelerine yardımcı olur
- Kullanıcılar için BBM Voice aramaları sırasındaki deneyimlerini değerlendirme olanağı

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
Hasand.

Hasand.

Üye
Teşekkürler.
 
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt