[BazingaTeam] PowerCalculator v2.03(21) S60v5/S^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[BazingaTeam] PowerCalculator v2.03(21) S60v5/S^3 Unsigned
Sıradan bir bilimsel hesap makinesi uygulaması değildir. Kompleks matematiksel ifadeleri bile çözer. Karmaşık sayılar, matrisler ve daha fazlası. Kısacası matematik ile haşır neşir olanlar için mükemmel bir uygulama! Daha fazla bilgi için:

This isn't ordinary scientific calculator. It solves compound mathematical expressions in COMPLEX domain as (not so)many others. But what makes this calculator unique for mobile devices (and most regular ones) is that it can crunch matrices of complex numbers, plot two mathematical functions, display numerical data from graph and do arithmetics in various numeral bases. If you study any form of technical science or anything else that deals with mathematics, this is what you need!​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: moğol, furkan.gultekin, MEHMET ÇİFTÇİ ve 1 kişi daha

benighted

benighted

Üye
süper bi şey keşke tel.im hackli olsaydı

• Beğen
Tepkiler: Jerkez38
Maximien

Maximien

Üye
Teşekkürler.

Jerkez38

Jerkez38

Üye
teşekkürler. benim gibi sayısalcılar için çok güzel bi program çok gerekliydi teşekkürler tekrar.

----------Eklendi @ 12:38:48 ---------- Yazıldı @ 12:37:46 ----------

süper bi şey keşke tel.im hackli olsaydı

bekleme hackle kardeş. hiçbir sorunu olmuyor eğer hackleyemiyorsan yardım edebilirm

• Beğen
Tepkiler: Sensation
benighted

benighted

Üye
teşekkürler. benim gibi sayısalcılar için çok güzel bi program çok gerekliydi teşekkürler tekrar.

----------Eklendi @ 12:38:48 ---------- Yazıldı @ 12:37:46 ----------

bekleme hackle kardeş. hiçbir sorunu olmuyor eğer hackleyemiyorsan yardım edebilirm
teşekkür ederim ama tel.i orjinal haliyle kullanma taraftarıyım.başım bugüne kadar butür şeylerden dolayı çok ağrıdı

• Beğen
Tepkiler: Jerkez38
Jerkez38

Jerkez38

Üye
teşekkür ederim ama tel.i orjinal haliyle kullanma taraftarıyım.başım bugüne kadar butür şeylerden dolayı çok ağrıdı

anlıyorum kardeş bende bi ara senin gibiydim hack flashta ne boşver falan diyodum ama bi sürüm buldum şuan onu kullanıyorum hiçbir sorun yok ve efektler çok güzel bi arkadaşımada yükledim oda çok beğendi ve onu kullanıyoruz uzun zamandır. tavsiye ederim.

benighted

benighted

Üye
anlıyorum kardeş bende bi ara senin gibiydim hack flashta ne boşver falan diyodum ama bi sürüm buldum şuan onu kullanıyorum hiçbir sorun yok ve efektler çok güzel bi arkadaşımada yükledim oda çok beğendi ve onu kullanıyoruz uzun zamandır. tavsiye ederim.
teşekkür ederim tavsiye için.belki daha ileride olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt