Bazen kendime cook kızıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Bazen kendime cook kızıyorum
Sadece paylasmak istedim konunun yerimi bilmiyorum gecen hafta ucuz yollu bir laptop aldim pci kart girisinin yaninda karti geri cikaracak tus yoktu ben bile bile pci kart taktim kart icinde kaldimi tus olan yere tornavida sokup bastirayim dedim kart cikti ama bu seferde komple bilgisayar gitti media failure check cable diyor bios ayarlariyla oynadim olmadi hadi bunuda gectim nette baktim yeni hard disk takin diyor aldim taktim olmadi bende icini acayim dedim komple pc yi dagittim bir tane vida yalama olmus sökemedim evde komsuda ne kadar tornavida varsa denedim olmadi tam sinirden komple kıracakken aklima bios ayarlariyla oynadigim geldi biosu fabrika cikisina cevirdim formatladim oldu bosu bosuna pc yi dagittigimla kendime is cikardigimla kaldim simdi kendi kendime kızmakla mesgulum

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Sadece paylasmak istedim konunun yerimi bilmiyorum gecen hafta ucuz yollu bir laptop aldim pci kart girisinin yaninda karti geri cikaracak tus yoktu ben bile bile pci kart taktim kart icinde kaldimi tus olan yere tornavida sokup bastirayim dedim kart cikti ama bu seferde komple bilgisayar gitti media failure check cable diyor bios ayarlariyla oynadim olmadi hadi bunuda gectim nette baktim yeni hard disk takin diyor aldim taktim olmadi bende icini acayim dedim komple pc yi dagittim bir tane vida yalama olmus sökemedim evde komsuda ne kadar tornavida varsa denedim olmadi tam sinirden komple kıracakken aklima bios ayarlariyla oynadigim geldi biosu fabrika cikisina cevirdim formatladim oldu bosu bosuna pc yi dagittigimla kendime is cikardigimla kaldim simdi kendi kendime kızmakla mesgulum

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
olsun da gerisini boşver bi deneyim olmuş. geçmiş olsun

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Sagol kardesim simdi sadece acilista uyariyi veriyor sonra aciliyor

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kendi kendine kızmak yerine birilerini suçlamak daha kolay

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
olur böyle şeyler :oke:

alemburda

alemburda

Üye
ben en çok psu'dan gelen kabloları dağıtırken kafayı sıyırıyorum biride yazsın şu kabloların üstüne bu HDD bu fan için diye voltajlara baka baka elektrikçi olup çıkıcam :naughty:

bu şarkı benden sana:

[video=youtube;IGY8vmtSIZU]http://www.youtube.com/watch?v=IGY8vmtSIZU[/video]

emreolol

Üye
hatasiz kul olmaz

Turan

Turan

Üye
aynısını dün akşam yaşadım :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben bi kere anannemin eski saati icin yaptim. sarkaci cikmis sadece onu takmam gerekiyor ben actim vidalari soktum iyice aklimca tamir edicem beceremedim bi de saati toplamakla ugrastim ama sarkaci yine takamadim:sirit:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt