Bayrağa Uzanan Eller Kırılsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar belki çoğunuz "geç kaldın o olay geçeli aylar, yıllar oldu" diyebilirsiniz ama ben hiçbir şey için geç olduğunu sanmıyorum. Biliyorsunuz bayrağımıza saldırmışlardı bikaç ay önce, eklediğim mp3 o olayı protesto amaçlı bir mp3. Dinlemenizi tavsiye ederim! ;;)

MiCoX

Üye
SaoL..!

yılmass_

yılmass_

Üye
hiç bişi için geç değil ibo kardeşim sen kafanı takma ;)

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by yılmass_@Jun 6 2005, 12:19 AM
hiç bişi için geç değil ibo kardeşim sen kafanı takma ;)
[post=74585]Quoted post[/post]​
Ben de onu diyorum! Nasıl olsa oldu bitti diye gevşemeyelim, onlar bizi parçalamak için gece gündüz uyumazken biz de en azından gözüaçık kalmaya çalışalım diyorum! Teşekkür ederim duyarlılığınız için! :artı:

massut

massut

Üye
eyvallah ;;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by İbo Bey@Jun 5 2005, 10:28 PM
arkadaşlar belki çoğunuz "geç kaldın o olay geçeli aylar, yıllar oldu" diyebilirsiniz ama ben hiçbir şey için geç olduğunu sanmıyorum. Biliyorsunuz bayrağımıza saldırmışlardı bikaç ay önce, eklediğim mp3 o olayı protesto amaçlı bir mp3. Dinlemenizi tavsiye ederim! ;;)

[post=74456]Quoted post[/post]​
Çok teşekkürler İbo Bey, malesef doğu kilit noktalarda askerlerimiz şehit edilmekte, Atatürk ünde dediği gibi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
Bayrak için dökülen kanlarımız hiç bitmeyecek ...

paratoner

Üye
eywallah baba..

Lazrail-

Üye
arkadaşlar bu ülke ve bu bayrak icin seveseve ölürüm ve öldürürüm

Lazrail-

Üye
bizelazım olan bizim gibi milliyetci vatansever kisiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt