MSN Messenger Bayan Nickleri (Kizlar Bayanlar)

jöly

Üye
    Konu Sahibi
* 1- anilcak bir 'adin'bile yok
* 2- ßu ?a$a? ?e?i? ?u?alla?i ?e? ?ø?a?i? ?e? ?a$a?i? ?e ?edeli?i ?e? öde?i? ßu ?e?i? ?a?a??a ?i du?u$u?,?a?ligi?,ispa?i?!
* 3- » DÜsman keLIMEsiNIN aNlaMINi ArkadaS SifaTiNi taSIyanLarDAn ÖgREnDIm..!!!
* 4- Hayat denen sey dilimin ucunda!
* 5- Kimi zaman gülüp geçtigin, kimi zaman batip gittigin sokaklarin çatisi yok.
* 6- Beklerken bütünlesmisim soguk mermerin rengiyle meger bu sokagin bir tasiymisim kaç yabanci basmis üstüme...sayamadim
* 7- Kal derken gitmeleri haykiramadim. Kapimin önündeyim,beklerim ben.. Zaten kalkmayi basaramadim
* 8- YASADIGIM HIÇ BIR SEYDEN PISMAN DEGILIM, ÖFKEM YASAYAMADIKLARIMA
* 9- sil ?as?a? ?asla?a? qe?e? ?aze?,?a?a?i sifi?la?a?..
* 10- ?ag???l? ?s?a?la??a ?a?a?i?i a?i?s???
* 11- ?? ???é Bé? ?????? ?Ldu? ??
* 12- Imzaya gereq yok eskiler Bizi Tanir�
* 13- hyt ceheNneMmisthe Haberimiz yokhMu$
* 14- b?y ya?Li$ á?Lá¥á? heR$e¥d?? ?èfRèt èdioRu?...
* 15- [NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnIrIm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsI olmas..!]
* 16- kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?
* 17- kan kaybedio hayatim,can çekisio hayallerim.yasamak zor gelio artiq bana.nerde hata yaptim die düsünüorum
* 18- yüreinde kül olmuj iki hece olarak kalijam artiqq
* 19- bitiorum her nfste..NE HALIM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOstum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dstüm....
* 20- düslerm baska..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!
* 21- Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kiriliyor kanatlarim..
* 22- ***IYI DOSTLAR BIRIKTIRDIMM HEPSI AILEM OLDU***
* 23- masallar gerçek deil nekadar hayal etsende..
* 24- istiklal boyunca gözünde yaslar sadece arkasina bakmaktan korkar!!!
* 25- Degi$ir her$ey degi$ir daha oynanmadi son eL!
* 26- ?? ????
* 27- hiç kimse görmesn tanimasin beni..bu gece çekemem bos muhabbetleri..dokunmayin birakin kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece
* 28- Hiç kimse için hayal kirikligina ugramadim çünkü kimse için hayal kurmadim!
* 29- ?a?a?i?a g???? ?????? ?? ???l?l?? ?a??i...????l??? g?l????? ????l??? g???????..
* 30- "?apila? ?? ç?o? s??i aff?d??iliri? a?a aff?ttigi? hiç?? s??i µ?µt?a?..."
* 31- bIzIm RaHaT eTtGiMiZ yErDe KiMsE IsTiHaRaT EdEmEz...KeYfE dEgIl KrAlInA dEGiL aLaYiNA gIdErRrR...
* 32- zamanla tanirsin insanLari yiter hayaLerin birer birer gerçegi görüp nefreti tadarsin
* 33- Kaybetmediin seyi aramassin ve ben asla kaybetmem..
* 34- çêkêmêyênLêrê AçârIm YoLumu.
* 35- Arkamdan konusanlarin hepsi arkada takilmaya devam etsin!
* 36- ???a? ?a ?a??a? sl?? ?a?a ?a ?üs?a?.....?a ??ç ?s???s?? g??? ??????.....?a ?a çi??a? a?li??a?
* 37-ÖleN BenDiM giDeNse SenDiN�

* 38- anladimki dostluklar yalan, sen olamazsin bu canimi acitan beni sirtimdan vuran

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt