MSN Messenger Bayan Nickleri (Kizlar Bayanlar)

Sponsorlu Bağlantılar

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Bayan Nickleri (Kizlar Bayanlar)
* 1- anilcak bir 'adin'bile yok
* 2- ßu ?a$a? ?e?i? ?u?alla?i ?e? ?ø?a?i? ?e? ?a$a?i? ?e ?edeli?i ?e? öde?i? ßu ?e?i? ?a?a??a ?i du?u$u?,?a?ligi?,ispa?i?!
* 3- » DÜsman keLIMEsiNIN aNlaMINi ArkadaS SifaTiNi taSIyanLarDAn ÖgREnDIm..!!!
* 4- Hayat denen sey dilimin ucunda!
* 5- Kimi zaman gülüp geçtigin, kimi zaman batip gittigin sokaklarin çatisi yok.
* 6- Beklerken bütünlesmisim soguk mermerin rengiyle meger bu sokagin bir tasiymisim kaç yabanci basmis üstüme...sayamadim
* 7- Kal derken gitmeleri haykiramadim. Kapimin önündeyim,beklerim ben.. Zaten kalkmayi basaramadim
* 8- YASADIGIM HIÇ BIR SEYDEN PISMAN DEGILIM, ÖFKEM YASAYAMADIKLARIMA
* 9- sil ?as?a? ?asla?a? qe?e? ?aze?,?a?a?i sifi?la?a?..
* 10- ?ag???l? ?s?a?la??a ?a?a?i?i a?i?s???
* 11- ?? ???é Bé? ?????? ?Ldu? ??
* 12- Imzaya gereq yok eskiler Bizi Tanir�
* 13- hyt ceheNneMmisthe Haberimiz yokhMu$
* 14- b?y ya?Li$ á?Lá¥á? heR$e¥d?? ?èfRèt èdioRu?...
* 15- [NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnIrIm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsI olmas..!]
* 16- kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?
* 17- kan kaybedio hayatim,can çekisio hayallerim.yasamak zor gelio artiq bana.nerde hata yaptim die düsünüorum
* 18- yüreinde kül olmuj iki hece olarak kalijam artiqq
* 19- bitiorum her nfste..NE HALIM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOstum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dstüm....
* 20- düslerm baska..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!
* 21- Anlatamadigim birseyler var , hep baska baharlara biraktigim ... Ucurumlari tam a$arken kiriliyor kanatlarim..
* 22- ***IYI DOSTLAR BIRIKTIRDIMM HEPSI AILEM OLDU***
* 23- masallar gerçek deil nekadar hayal etsende..
* 24- istiklal boyunca gözünde yaslar sadece arkasina bakmaktan korkar!!!
* 25- Degi$ir her$ey degi$ir daha oynanmadi son eL!
* 26- ?? ????
* 27- hiç kimse görmesn tanimasin beni..bu gece çekemem bos muhabbetleri..dokunmayin birakin kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece
* 28- Hiç kimse için hayal kirikligina ugramadim çünkü kimse için hayal kurmadim!
* 29- ?a?a?i?a g???? ?????? ?? ???l?l?? ?a??i...????l??? g?l????? ????l??? g???????..
* 30- "?apila? ?? ç?o? s??i aff?d??iliri? a?a aff?ttigi? hiç?? s??i µ?µt?a?..."
* 31- bIzIm RaHaT eTtGiMiZ yErDe KiMsE IsTiHaRaT EdEmEz...KeYfE dEgIl KrAlInA dEGiL aLaYiNA gIdErRrR...
* 32- zamanla tanirsin insanLari yiter hayaLerin birer birer gerçegi görüp nefreti tadarsin
* 33- Kaybetmediin seyi aramassin ve ben asla kaybetmem..
* 34- çêkêmêyênLêrê AçârIm YoLumu.
* 35- Arkamdan konusanlarin hepsi arkada takilmaya devam etsin!
* 36- ???a? ?a ?a??a? sl?? ?a?a ?a ?üs?a?.....?a ??ç ?s???s?? g??? ??????.....?a ?a çi??a? a?li??a?
* 37-ÖleN BenDiM giDeNse SenDiN�

* 38- anladimki dostluklar yalan, sen olamazsin bu canimi acitan beni sirtimdan vuran

Üst Alt