Battlefield V Ücretsiz!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Battlefield V Ücretsiz!
Amazon Prime üzerinden ücretsiz edinilebilir. Gerçekten Amazon iyi hizmet veriyor.

• Sevdim
  • Kahkaha
Tepkiler: DeV/AsA ve MAERKEK

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Amason Prime ücretli değil mi ?
1 aylık ücretsiz denemesi var. Kodu alıp etkinleştirdikten sonra üyelik iptali yapılabilir. Kaldı ki oyun 419 TL Steam üzerinde. Ayrıca oldu ki üyeliği iptal etmeyi unuttun merak etme, aylık 8 TL. Kaybettiğin bir şey yok. Ayrıca 2 gün daha BF 1 burada ücretsiz.

• Beğen
  • Şaşırdım
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
1 aylık ücretsiz denemesi var. Kodu alıp etkinleştirdikten sonra üyelik iptali yapılabilir. Kaldı ki oyun 419 TL Steam üzerinde. Ayrıca oldu ki üyeliği iptal etmeyi unuttun merak etme, aylık 8 TL. Kaybettiğin bir şey yok. Ayrıca 2 gün daha BF 1 burada ücretsiz.
Alacak sistem olunca düşünürüm .

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Oh oh oh, geçen hafta da Battlefield 1'i verdi, seriyi tamamladık sağ olsun.
Mesaj birleştirildi:

Amason Prime ücretli değil mi ?

Sadece ama sadece 8 TL.
Adamlar Türk Lirasının değersizliğini düşünerek fiyatlandırma yapsalardı 80 TL olması gerekirdi ama kura mura bakmadılar.
Prime geldiğinden beri aboneyim, benden aldığının 100 mislini bana geri vermiştir.

Yerli ve milli Acun'un hiçbir boka yaramayan platformunun fiyatını düşününce diyecek laf bulamıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK ve Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Oh oh oh, geçen hafta da Battlefield 1'i verdi, seriyi tamamladık sağ olsun.
BF 1: Devrim paketini 56'TL'ye almıştım 1 ay oldu. Şimdilik 33 TL gibi bir şey. Gerçekten iyi hizmet veriyor Amazon. Kargo hizmetleri de başarılı.

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gerçekten iyi hizmet veriyor Amazon. Kargo hizmetleri de başarılı.

Kesinlikle öyle.
Ben bu amazon ile Türkiye'ye gelmeden önce tanışma fırsatım oldu.
Nostalji bilgisayarım için sıfır ekran kartı istiyordum ( ) bırak TR'yi Avrupa'da bile bulamazsın ben de tüm riskleri göze alıp ingilizce olan amazon.com'dan sipariş vermiştim.

EVGA'nın Amerika'daki fabrikasından tam 3 hafta sonra UPS kargo ile kapıma geldi.Tabi o zamanlar vergi olayları yoktu, çok uygun bir miktardı ve tüm belge ve ücret olaylarını amazon kendisi halletti.

Siparişim öyle bir geldi ki anlatamam, yani kendim elimle gidip alsam bu kadar temiz ve hasarsız buralara getiremezdim.
Amazon'un o meşhur kutusunu açınca hayranlıkla karışık oldukça şaşırmıştım, tertemiz fabrikadan sanki sabah çıkmış jelatini, keskin köşeleriyle ekran kartımın kutusu çıktı.İşte o zaman büyük saygı duydum, çalışma prensiplerini ve kalite anlayışlarına bizzat şahit oldum.

Daha sonra Laptop için wifi kart aıldım, o da aynı şekilde sorunsuz geldi.

En son da amazon Türkiye'ye resmi olarak gelince Mi Scooter sipariş ettim.O da inanılmaz güzellikte teslim edildi.
Diğer firmaları karalamak istemem ama hepsiburada dışında bu kaliteye yaklaşan yok.Hepsiburada bile son yıl çok bozdu artık elime sağlam kutu gelmiyor, ezik büzük, hatta ıslanmış şekilde ama ürün sağlam çıktığı için uğraşmıyorum işte.

Demem o ki amazon iyidir, güvenilirdir.8TL Prime abonelik ise alkışlanması gereken bir hizmettir.
+ Prime teslimat avantajı
+ sevdiğiniz yayıncısına her ay ücretsiz abonelik hakkı
+ ücretsiz dağıtılan oyunlar
+ platformu vs. say say bitmez.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448
enversezen

enversezen

Üye
amazon prime 8 tl mi hala

Üst Alt