Battlefield kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Battlefield kasma sorunu
Beyler şimdi ben daha dün Battlefield 3 yükledim (mağara soğuktu) ve gayet iyi çalışıyordu. Yüksek kalitede 0 kasma ile oynuyordum. Ama bugün menüler bile aşırı takılıyor nedendir ? Oyun orjinal ? Başka bir dııııt dene demeyin yani :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Orjinal olmayanı kaldımı ki :ehe Hacım neden dersen bi ton sebep sayılır. Ekran kartın güncel değildir. Virüs girmiştir. Havalar sıcak makine ısınıyor zorlanıyordur temizlemen gerekebilir. Soğutucu işini görebilir. Ama hiç kasmayan oyunun durup dururken menüde bile kasması anormal. Virüs tara baktın yok kaldır bi daha kur. Ya da benim düştüğüm hataya düşmüş olabilirsin geçen oynuyordum bi sıkıntı yok sadece sniper olunca kasıyordu dürbünde onun dışında sıkıntı yok. Meğerse oyunu güç tasarrufunda oynuyormuşum :D Yüksek performans dedim kendine geldi. O bile etken yani :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
0MG90

0MG90

Üye
Bilgisayarın oynamanı istemiyor

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Formattan sonra yüklediğim ilk oyun oldu :D Yani driverlar da güncel virüs ise hiç yok :D Ama bios,ekran kartı falan güncelledikten sonra fps 60 dan 100 e çıktı hoş oldu :ehe Yani onlardan olduysa.. pek anlamam donanımdan :D 20 gb oyun.. Nereye siliyon Allah Allah :d:Formattan önce sevdiğim bir oyun vardı 50 gb.. Onu bile üşendiğim için kurmuyorum şu an :(yedekleseydim iyidi -.- Ama sıfırdan başlayayım dedim

doctorrr

doctorrr

Üye
Abi battlefield değil de red alert falan oynayan var mı

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
oyunu açmadan önce rami boşalt hiçbir uygulama açık kalmasın internet tarayıcılarıda

Üst Alt