Battlefield kasma sorunu

• 25 Temmuz 2014
  • 354 Okunma
  • 5 Cevap

1. Beyler şimdi ben daha dün Battlefield 3 yükledim (mağara soğuktu) ve gayet iyi çalışıyordu. Yüksek kalitede 0 kasma ile oynuyordum. Ama bugün menüler bile aşırı takılıyor nedendir ? Oyun orjinal ? Başka bir dııııt dene demeyin yani :D

Yazan: Revengeful
  2. Orjinal olmayanı kaldımı ki :ehe Hacım neden dersen bi ton sebep sayılır. Ekran kartın güncel değildir. Virüs girmiştir. Havalar sıcak makine ısınıyor zorlanıyordur temizlemen gerekebilir. Soğutucu işini görebilir. Ama hiç kasmayan oyunun durup dururken menüde bile kasması anormal. Virüs tara baktın yok kaldır bi daha kur. Ya da benim düştüğüm hataya düşmüş olabilirsin geçen oynuyordum bi sıkıntı yok sadece sniper olunca kasıyordu dürbünde onun dışında sıkıntı yok. Meğerse oyunu güç tasarrufunda oynuyormuşum :D Yüksek performans dedim kendine geldi. O bile etken yani :)

Siycey bunu beğendi.
  3. Bilgisayarın oynamanı istemiyor

Mobil cihaz ile gönderdi
    OttomaN TigeR bunu beğendi.
  4. Formattan sonra yüklediğim ilk oyun oldu :D Yani driverlar da güncel virüs ise hiç yok :D Ama bios,ekran kartı falan güncelledikten sonra fps 60 dan 100 e çıktı hoş oldu :ehe Yani onlardan olduysa.. pek anlamam donanımdan :D 20 gb oyun.. Nereye siliyon Allah Allah :d:
    ---
    Formattan önce sevdiğim bir oyun vardı 50 gb.. Onu bile üşendiğim için kurmuyorum şu an :(
    ---
    yedekleseydim iyidi -.- Ama sıfırdan başlayayım dedim

5. Abi battlefield değil de red alert falan oynayan var mı

6. oyunu açmadan önce rami boşalt hiçbir uygulama açık kalmasın internet tarayıcılarıda

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/10/2018 - 01:20