Battlefield 4 Beta 1 Ekim’de başlayacak

 • 16 Eylül 2013
 • 460 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Bu senenin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi de Battlefield 4. DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından sunulanBattlefield serisinin her yeni oyunu, önce ki oyunlara göre daha daha yüksek satış rakamları ve gelir rakamları ile karşımıza çıkıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Battlefield 4 oyunu yine dinamik haritalarla karşımıza çıkıyor. Eşsiz bir oyun deneyimi sunacak olan oyunun Beta‘sı 1 Ekim tarihinde başlayacak. Daha önce sizlere oyunun Alpha evresi hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi de Beta’da oyunseverler, Battlefield 4 oyununun zevkini çıkartabilecekler.

  Battlefield 4 Open Beta, Conquest mod ve Siege of Shanghai haritası ile gelecek. Açık Beta‘ya katılabilecekler ise Battlefield 4 Digital Deluxe Edition ön sipariş verenler, Battlefield 3: Premium üyeler, Medal of Honor Warfighter Limited Edition ya da Digital Deluxe Editionsahipleri olarak belirtiliyor.

  Battlefield 4 oyunu 29 Ekim tarihinde PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için sunulacak. Bu tarih ABD için geçerli olup, Avrupa çıkış tarihi de 1 Kasım olacak.  Battlefield 4 Beta 1 Ekim’de başlayacak
   


  Yazan: ANIL
 2. çıksında deneyelim bakalım :sirit:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 03:28