Battlefield 1 Shortcut Kit: Vehicle Bundle Steam'de Ücretsiz!


Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu aralar güzel şeyler oluyor. Steam'de Battlefield 1'e sahip olanlar Battlefield 1 Shortcut Kit: Vehicle Bundle adlı DLC'ye kısa süreliğine ücretsiz erişebilir! Linki aşağı bırakıyorum.

Win the day with Shortcut Kits...
store.steampowered.com

Son tarih 29 Temmuz 2021.
 
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt