Batman v Superman: Dawn of Justice'den İlk Fragman Geldi!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Batman v Superman: Dawn of Justice'den İlk Fragman Geldi!
Warner Bros. aslında Avengers: Ultron Çağı'ndan 2 hafta sonra, Mad Max filminden önce fragmanı yayınlayacaktı. Ancak Warner Bros. fikrini değiştirmiş olmalı ki 20 Nisan'da yayınlanacak fragman erken yayınlandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Fragmanda Batman ve Superman'e yer verilmiş. Henüz WonderWomen ve Aquaman gösterilmedi. Fragman, Superman’i insanların yanlış tanıdığına odaklanıyor ve sonrasında Batman, kendini Superman’in karşısına çıkarıyor. Batman fragmanın sonunda “kanıyor musun? kanayacaksın” şeklinde iddialı bir söz kullanmış.

İşte fragman

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

SpyChef

SpyChef

Üye
Bir efsane ne zaman çıkıyooo <3

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
2016'da
Fragman bile efsane yalnız :D Acayip heyecanlandım
Konu güncellendi

Serhan

Serhan

Üye
Ben açmıştım bu konuyu :zzz:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bu daha ayrıntılı

• Beğen
Tepkiler: Serhan
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Senaryo da ikisi düşman mi yoksa bir olay sebebi ile sonra dan dost mu oluyorlar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yeni afişler

Ekli dosyalar

Serhan

Serhan

Üye
Oha
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
The Pancar

The Pancar

Üye
Mutlu son

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
The Pancar

The Pancar

Üye
film hakkında yorumlar alalım.Bence filmde batman supermane pıcak atıyor supermande ölüyor.SON

Serhan

Serhan

Üye
film hakkında yorumlar alalım.Bence filmde batman supermane pıcak atıyor supermande ölüyor.SON
Normalde öyle.

Senaryo da ikisi düşman mi yoksa bir olay sebebi ile sonra dan dost mu oluyorlar
Zamanında bütün Justice League üyeleri karar alıp işlerini bırakıyor ve devlet üstleniyor bu işi. Superman de Amerikan hükümeti adına çalışmaya başlıyor. Batman bi 10 yıldır ortalarda gözükmediği için Gotham'da suç giderek artıyor, en sonunda Batman dayanamayıp geri dönüyor fakat hükümet, Batman'i istemediği için Superman'i gönderiyor. Superman her ne kadar ikna etmeye çalışsa da Batman, Superman'e karşı koyuyor ve kavga ediyorlar. En basit hali bu diyebilirim.
O değilde
Kostüm çok fena;

Ahahahha :D

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Senaryo bence çok basit eğer böyle ise. Halbuki dostça olsa daha mantikli . Yenilemezler gibi.
Ama senaryo düşmanca ise konu cekememezlik olur sıkıcı olur

Üst Alt