Batch Image Resizer - Resimlerinizin Boyutunu ve Uzantısını Değiştirin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Batch Image Resizer temel işlevi toplu boyut değiştirme olan bir resim düzenleme yazılımıdır. Elinizde boyutlarını değiştirmek istediğiniz birden çok resim dosyası olduğunda bunlar üzerinde tek tek işlem yapmanız oldukça zor olmaktadır. Bu durum hem gereksiz yere güç sarfetmenize hem de zaman kaybetmenize neden olacaktır. Oysa Batch Image Resizer ve benzeri türden yazılımla bu işlemi çok daha basit halde gerçekleştirmeniz mümkündür. Boyutlarını değiştirmek istediğiniz resimleri yazılımın sol tarafında yer alan Windows Gezgini yardımıyla listenize alarak yeniden boyutlandırmanız oldukça kolaydır.

Yazılımla boyutlandırma işleminin yanı sıra yine toplu biçimde dosya adlandırması yapabilir, resim dosyalarını istediğiniz biçimde döndürebilir ve resimlerin seçmiş olduğunuz alanlarına metin ekleyebilirsiniz. Resim dosyaları arasında biçim değiştirme işlevini de gören yazılım şu biçimlerin tümüne destek verebilmektedir: JPG, BMP, GIF, PCX, PNG, TIF. Herhangi bir işlem yapmadan önce seçili ayarlarınız ile resimler üzerinde önizleme yapabilme imkanını da sunan yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır.

Yazılımın Genel Özellikleri
Resimleri toplu biçimde yeniden boyutlandırabilme.
Resimlerin üzerine metin ekleyebilme.
Yüksek hızda işlem yapabilme.
Resim biçimleri arasında dönüştürme yapabilme.
Yorum metni için yazı tipi seçebilme.
Windows XP işletim sistemi ile tam uyumluluk.
Kolay kullanım.
Büyük resim biçimleriyle çalışabilme.
Fotoğrafları, resimleri ve çizimleri genişletebilme.
Fotoğrafları, resimleri ve çizimleri daraltabilme.
Resim dosyalarının adlarını toplu biçimde değiştirebilme.
Kayıtlı tüm kullanıcılara yeni sürümleri ücretsiz olarak sunma.
Batch Image Resizer arayüzünün sol tarafındaki pencereden Windows Gezgini'ni kullanabilme.

Not: Yazılımın deneme sürümünde yapılan işlemlerde 6 resim kısıtlaması bulunmaktadır
 

Ekli dosyalar

KIZIL

Üye
teşekkürler
 

aspıre

Üye
çok saol...
 
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
paylaşım için sağol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt