Batch File Selector 1.2.4 Pro [APK]


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Batch File Selector 1.2.4 Pro uygulaması ile büyük boyutlu dosyaları/klasörleri taşıma kopyalama silme işlemlerinizi yapabilmenize olanak sağlar.unnamed44.pngunnamed33.png
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: rear2011 ve TheNightMare.
avantis

avantis

Üye
Diğer dosya yöneticileri bu işlemi yapamıyor mu?
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt