batarya

• 12 Mart 2013
  • 427 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar sinir oldm kac gundur lutfen yardim. sorunum batarya. maxicepten cm10 jellybean yuklemistm. hersey cok guzel 10 gun kullandm ve batarya sorun cikarmaya basladi. yuzde seksen gosterirken pat kapaniyordu. bataryayi cikarip anca aciyrdu ve acildiktan sonrada sarj yuzde 2 gosteriyordu. tam islem yapacam pat kapanoyordu ve sarj bu sefer yuzde 70 gosteriyordu. sinir oldum bu duruma bataryamda sismiti bombelenmisti yani. gittm atarya aldm 15 tle fu ll sarj ettim 10 saat kadar. Kullanmya basladim ki yeni batarya da yuzde 40 in altina indiginde pat kapaniyor acilmiyor. sarja takiyorum yuzde 0 gosteriyor ve sarj etmeye basliyor. Bu normal mi ? Su an orjinal rom kullaniyorum 2.3.6 gingrbred yani lutfen yardm hallyoksa zirt pirt batarya alacam deli oldum. simdiden tesekkurler. ha bu arada telefonum samsung galaxy wonder. kalibrasyonda yaptim uygulama ile bilginiz olsn ama yibe ayni sorun devam ediyor. tesekkurler. Yazi biraz uzun mu oldu ne :))

Bu Konu Mobil Sürümden Açıldı

Yazan: bensukru
  2. cwm yukle advanced kismina gir orada format battery stats yaziyo ona tikla olmazsa servise gonder

3. Saol arkadasim su an isteym aksam eve gidip cwm yukler denerim umarim bi faydasi olr

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

4. insallah

5. Yunus kardes simdi tekrar odinle cwm yukledim tele. batary reset yapacagm ama batarya fu ll iken mi yoksa bos ikenmi yapim bi onemi varmi. ayrica batery resetten sonra kalibrasyon yapmam gerekiyormu bi cevap bekliyorm umarm hemen yaaAarsin cunku cevabini bekliyorum islem icin simdiden tskler

6. Saol kardes konuyu inceledim. ancak dun fu ll sarj ettm gece ardimdan dedigin gibi cwm den batery farmat yaptim. bugun kullanicam bakalim bosey degismismi. ayrica o konuda bataryanin omrunu izatmak ocin yazilmis konu. benim sikintim batarya yuzde 40 in altina duser dusmez tel kapaniyo sarja takmak zorunda kaliyorum acmak icin yuzde sifirdan sarj etmeye basliyor. yani telefon sarj bilgisinde bana yuzde sifir gosterecegine yuzde otuz gosteriyor. neyse bi kac islem bar cesitli yerlerde onlari denicem. sorun cozulurse paypasirim burdan cozumu tesekkurler.

7. Onemli degil

8. Butun mesele sifir diye guvendigim bataryaymis :)) gittm degistirdm bataryayi tekrar ve hrrsey normal. İyi forumlar arizasiz telefonlar herkeze :))

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 08:52