Batarya Şişmesi

Sponsorlu Bağlantılar

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
Batarya Şişmesi
S4'ümün bataryası şişti başlıktada belirttiğim gibi , Bir ara samsung servisleri hemen değişim yapıyor diye haber çıkmıştı , Gerçekten telefonu göndermeden değişim yaparlarmı ? Yoksa değişim için telefon garantiye gitmek zorundamı ?

esmeran3

esmeran3

Üye
Samsung un servisine git eskisini ver yenisini al götür :) sadece bu kadar

• Beğen
Tepkiler: Nextman
azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
teknosadan almıştım orayamı gideyim yoksa samsunga mı gideyim ? Bu arada direk değişime sevindim bu çok iyi oldu formatlarlar falan diye yedeklemeye başlamıştım teli :) 4.3 güncellemesini yaparken aşırı ısındı o yüzden şişti galiba :/ Mesela olduya 2. bataryada şişti yine garanti süresi içinde değişim varmıdır ki :D ?

esmeran3

esmeran3

Üye
Valla bilmiyorum benim okuduğuma göre bu fabrikanın hatasıymış bi süre sonra tüm bataryalar şişiyormuş yani o üretimde çıkan bu yüzden değişim başlattı. Yedekleme felan yapmana gerek yok kardeşim sen müşterisin ve HER ZAMAN HAKLISIN. :)

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
Yarın bi ziyarete gidip sorayım bakalım ne diyecekler :)

esmeran3

esmeran3

Üye
garanti kağıdını felanda götür :) yani değişim yaparlarsa direk değiştir Kardeşim Telefondan nasıl memnunmusun :)

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
Memnunum tek sorun işte biraz yüklendinmi (asphalt 8 fln oynadığında 10 dkkya) ısınma yapıyor.

esmeran3

esmeran3

Üye
:) kardeşim fan yok telefonda o kadarda normal :)

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
    Konu Sahibi
bişey sorcaktım bu kiesden yedekleme yaptım bazı şeyleri , yedeklediğim verilerin aslı telefonda duruyor nasılsa format atılmıyacak, veriyi geri yükle de kalan yedeklediğim verileri nasıl yok edebilirim ?

esmeran3

esmeran3

Üye
onu bilmiyorum ya:(

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
bişey sorcaktım bu kiesden yedekleme yaptım bazı şeyleri , yedeklediğim verilerin aslı telefonda duruyor nasılsa format atılmıyacak, veriyi geri yükle de kalan yedeklediğim verileri nasıl yok edebilirim ?

şimdi canım kardeşim kies dosyalarının yedeklerinini belgelerime yüklüyor oradan silebilirsin. ;)

Üst Alt