Başlangıçta Çalışan Uygulamaları Nasıl Kapatabilirim?

• 29 Mart 2013
  • 1102 Okunma
  • 13 Cevap

1. Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzre çoğu uygulamanın Autostart seçeneği yok ve telefon kapandıktan veya reset attıktan sonra birçok uygulama otomatik olarak başlıyor. Kapatmak için bir program veya yöntem var mıdır?

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim :)

Yazan: ID68
  2. appstop diye forumda arattır onunla telefon açılınca çalışmaya başlayan arka planda çalışan uygulamaları kapatabilirsin

3. Teşekkürler ama onu biliyorum benim dediğim başlattıktan sonra kapatmak değil daha önceden ayarlayıp sadece istediğim uygulamaların çalışması ;)

4. swiss manager bi dene forumda vardı

5. kcr

kcr
  6. peki telefonu kapatıp açınca programlar tekrar çalışıyormu kapalı kalıyormu? yani önerdiğiniz programlar görev yöneticisinden farklımı?

7. Tel hackliyse var yama ama değilse hackle açılışta açılmaması gereken programlar eğer haçk varsa b3n sana sis olarak atayım

8. app stop 1.20 ile kapatın batarya tasarrufu da sağlıyor

9. kcr

kcr
    Evet farklı. Safemanager'da görev yöneticisi ayrı, başlangıç iptal kısmı ayrı. Başlangıçtan iptal edilen programlar sen istemedikçe çalışmaz.

10. bende yüklemek istedim ama yüklenemedi diye hata veriyor

11. o zaman sis dosyasının içindekilerı çıkart ve c private gerekli dizine at ve teli kapa aç farkı gör

12. teşekkür ederim

Yüklüyor...
20/09/2018 - 21:21