Başkanlar Kol Kola Girecek Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Başkanlar Kol Kola Girecek Mi?
G.Saray Başkanı Özhan Canaydın, F.Bahçe ile oynayacakları karşılaşmayla ilgili Vali Güler’in "İki başkanı kol kola Şükrü Saracoğlu Stadı’na sokmak istiyorum" açıklamasını yorumladı. Canaydın öneriye ne dedi?
18 Nisan 2006 12:58
<div align="center"></div>

Canaydın: Yıldırım ile stada kol kola girmeye hazırım...

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Fenerbahçe ile oynayacakları karşılaşmanın fair play içinde geçeceğini tahmin ettiğini söyledi.

Canaydın, Galatasaray Adası&#8217;nın kulübe devri için düzenlenen basın toplantısında, Fenerbahçe ile oynanacak derbi maçla ilgili soruları da yanıtladı.

İki kulübün 100 senedir karşı karşıya geldiğini hatırlatan Canaydın, "100 senedir Galatasaray ile Fenerbahçe hep karşı karşıya gelmiştir. Her zaman, hep güzel günler gördük, bu maç da güzel günlere ilave olacak, iyi oynayan kazanacak, fair play içinde geçeceğini tahmin ediyorum" dedi.

Başkan Canaydın, Vali Muammer Güler&#8217;in yaptığı "İki başkanı kol kola Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı&#8217;na sokmak istiyorum" çağrısının sorulması üzerine de "Ben her zaman hazırım" yanıtını verdi.

İnşallah başkanlar kolkola türübüne gelirler de seyirci ler taraftarlar da onlardan örnek alırlar.
Her iki başkan da bu çağrı ya olumlu cevap verirlerse ki Canaydın vermiş Umarım Yıldırım da verecektir.
Kıran kırana (çekişmeli) bir maç olsun Dostluk ve iyi oynayan hak eden kazansın.

abuvice

abuvice

Üye
Dostluk kazansın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt