Başka Türlü Bir Şey...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Başka türlü bir şey bu... Bir film şeridinin tek karesi gibi... Hiçbir yazar anlatamamış aşkın kimyasını, bende anlatamam kalbimde ki vardiyasını. Ama dinle... Dinletebilirim kalbimin sesini, kalbinin üzerinde. Masallar anlatırım sana her birinin yollarının mutlu sonlarla kesiştiği. Ve kumrular gösteririm sabahın kör vakitlerinde, her birinin yeşillikler arasında birbirleriyle seviştiği... Anılar satın alırız, bir yazlık sinema tadında her daim izlemekten, anlatmaktan ve dinlemekten haz duyacağımız. Başka türlü bir şey bu... Hüznün kulaklarını çınlatan, efkarın gözlerini daldıran, yüreğin dumanını tüttüren ve nerede yaşanırsa yaşansın, yankısı kalpte duyulan... Başka türlü bir şey bu... Anlatmaya çabalamadığım, ama anlaman için yalvaran gözlerle yüreğine daldığım... Her sevda gibi duygularımın bütününü ‘seni seviyorum’ kelimesine sığdırmaya çalıştığım... Başka türlü seviyorum seni, kıyamadığım...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
2K
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
6K
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
5K
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt