Başı ağrıyor diye pencereden atladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Başı ağrıyor diye pencereden atladı
Aydın’da bir süredir şiddetli baş ağrısından şikayet eden 54 yaşındaki Hayriye Yeşil, oğluyla oturduğu 4’üncü kattaki evinin penceresinden atlayıp yaşamına son verdi.

Olay bugün saat 07.30 sıralarında meydana geldi. Oğlu Ümit Yeşil ile yaşayan ve bir süredir şiddetli baş ağrısı şikayeti nedeniyle tedavi gören Hayriye Yeşil, bir hafta içinde 3 kez aynı şikayetle Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Dün de Aydın’da öğretmen olan kızının evinde yeni yılı kutlayan Hayriye Yeşil, gecenin ilerleyen saatlerinde oğlu Ümit Yeşil’le evine döndü. Uykusunun olmadığını söyleyen Hayriye Yeşil, oğluna baş ağrısından dert yanıp, "Ben bu ağrıyla daha fazla yaşamak istemiyorum" dedi. Bir süre televizyon izleyen anne-oğul daha sonra yattı.

Sabah saatlerinde kapının ziliyle uyanan Ümit Yeşil, komşularının durumu bildirmesi üzerine bahçeye indi. Dördüncü kattaki evin penceresinden atlayan ve kanlar içinde yatan annesini gören Ümit Yeşil, komşularının haber vermesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaşlı kadının öldüğünü söylemesiyle sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan Ümit Yeşil’i sağlık görevlileri ve komşuları sakinleştirmeye çalıştı.

Olay yerindeki incelemenin ardından Hayriye Yeşil'in cesedi Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

NTVMSNBC

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
baş ağrısı özellikle migren bazen gerçekten çok felaket derecede ağrı yapabilir migreni olan bir insanın başı ağrıdığında neredeyse bütün gün acısını çeker

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
baş ağrısı özellikle migren bazen gerçekten çok felaket derecede ağrı yapabilir migreni olan bir insanın başı ağrıdığında neredeyse bütün gün acısını çeker
benim de kronik migren rahatsızlığım var abi haftada 1 gün en azından tutar 2-3 saat ölü gibi uyurum )): çok felaket bi' şey...

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ciddi anlamda sıkıntı verici bir durum bu baş ağrısı bende de var ama Rabbim kimsenin başına vermesin Allah rahmet eylesin :(

CABBAR

CABBAR

Üye
Bana migren olduğu söylenmişti 6 yıl migrenliyim diye gezdim. Sonra öğrendim ki beyin damarlarından birisi iltihaplanmış. Ilaç tedavisi ile geçer gibi oldu. Bazen öyle bi ağrıyor ki kendimden geçiyorum. Allah kimseye üstesinden gelemeyeceği dert vermesin

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
doktora gitmeliydi :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...